KHL piespriež Čukstem vienas spēles diskvalifikāciju par sitienu tiesnesim (VIDEO)

06/11/2021 14:48
Kārlis Čukste, Hanters Šinkaruks un Frenks Korado

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sporta un disciplinārlietu komisija piespriedusi Rīgas “Dinamo” aizsargam Kārlim Čukstem vienas spēles diskvalifikāciju un naudas sodu par apzinātu fiziskā spēka pielietošanu pret tiesnesi 5.novembra mačā pret “Sochi.”

Jau ziņots, ka piektdien “Dinamo” mājas spēļu sērijas turpinājumā ar 0:3 (0:1, 0:2, 0:0) piekāpās Latvijas aizsarga Jāņa Jaka pārstāvētajai “Sochi” vienībai. Epizode ar Čukstes līdzdalību notika otrā perioda ceturtajā minūtē, kad aizsargs spēles asumos pie pretinieku vārtiem netīšām iesita līnijtiesnesim, saņemdams par to 20 minūšu disciplinārsodu.

Šodien disciplinārlietu komisija izskatījusi spēles epizodi un pamatojoties uz iesniegtajiem materiāliem nolēmusi piešķirt Čukstem reglamentā noteikto sodu, proti, vienas spēles diskvalifikāciju, kā arī naudas sodu.

Rietumu konferencē Rīgas “Dinamo” ar izcīnītiem 23 punktiem 25 spēlēs ieņem desmito vietu. Svētdien “Dinamo” eksaminēs Helsinku “Jokerit” komandu, taču mačā nevarēs palīdzēt ne vien Čukste, bet arī Ralfs Freibergs, kurš izcieš savu trīs spēļu sodu. Pēc tam būs nedēļu ilga pauze, bet mājas spēļu sērijas noslēgumā Rīgā viesosies Riharda Bukarta pārstāvētā Vladivostokas “Admiral” un Kazaņas “Ak Bars”.