KHL pirmssezonas galvenais turnīrs sākas ar “Metallurg” uzvaru

18/08/2021 15:50
Iļja Vorobjovs

Šodien Kazaņā notiekošajā “Taneco čempionu kausa” pirmajā spēlē Magņitogorskas “Metallurg”, kuras treneru korpusā strādā Latvijas speciālists Viktors Ignatjevs, ar 6:4 apspēlēja Ufas “Salavat Yulaev”.

“Taneco čempionu kauss” ir Kontinentālās hokeja līgas (KHL) pirmssezonas galvenais turnīrs. Tajā piedalās vienības, kuras kaut vienu reizi izcīnījušas KHL galveno trofeju – Gagarina kausu. Šogad tie ir “Metallurg”, “Salavat Yulaev”, Sanktpēterburgas SKA un Kazaņas “Ak Bars”, savukārt dalībnieku sastāvā nav pēdējo divu kausa ieguvēju – Omskas “Avangard” (2021.) un Maskavas CSKA (2019.).

Pēc 20 nospēlētajām minūtēm “Metallurg” un “Salavat Yulaev” mačā rezultāts bija 1:1 – uz Jegora Jakovļeva vārtu guvumu Ufas komanda atbildēja ar Aleksandra Kadeikina vārtiem. Pamatlaika vidū Stepans Saņikovs izvirzīja “Salavat Yulaev” vadībā, taču līdz otrajām pārtraukumam Brendans Laipsiks un Filips Pajē panāca 3:2.

Noslēdzošajā trešdaļā Ufas vienība divas reizes panāca izlīdzinājumu un 48. minūtē rezultāts bija 4:4. Trīsarpus minūtes vēlāk Maksims Karpovs guva piektos vārtus Kazaņas labā, bet četrarpus minūtes pirms sirēnas viņš pielika punktu, iemetot ripu jau tukšos vārtos.

Vakara mačā “Ak Bars” plkst. 19:00 uzņems SKA.