KHL prezidents apstiprina “Atlant” nepiedalīšanos nākamajā sezonā

20/05/2015 16:30
Nokopēts

Maskavas “Spartak” varētu atgriezties Kontinentālās hokeja līgas (KHL) nākamajā sezonā, savukārt Mitišču “Atlant” klubs izlaidīs gaidāmo čempionātu, portāls “sovsport.ru” citējis līgas prezidentu Dmitriju Černišenko.

“Ja no “Spartak” kluba saņemsim finansiālās garantijas, tas tiks uzņemts līgā,” trešdien pauda Černišenko. “Pašlaik pie tā strādājam. Ja Maskavas komanda atbildīs visām KHL prasībām, par “Spartak” atgriešanos paziņosim atsevišķi.”

Savukārt pretējs liktenis sagaida Mitišču “Atlant” vienību.

“Ir skaidrs, ka “Atlant” komanda izlaidīs nākamo sezonu. Taču, kas būs pēc tam, vēl nezinām,” skaidroja Černišenko.

Kā zināms, “Atlant” komandu finansiālās problēmas skāra jau iepriekšējās sezonas laikā. Iepriekš Krievijas mediji ziņoja, ka “Spartak” kodols varētu tikt veidots tieši no līdzšinējiem Mitišču vienības spēlētājiem.

Černišenko pauda, ka pagaidām līga nav saņēmusi finansiālās garantijas no Somijas komandas Helsinku “Jokerit” un Slovākijas vienības Bratislavas “Slovan”.

“Pastāv 95% liela iespējamība, ka “Jokerit” tomēr piedalīsies čempionātā, taču mums jātiek galā ar formalitātēm,” stāstīja KHL prezidents. “Savukārt situācija ar “Slovan” atkarīga no paša kluba, jo tam ir nenomaksātas parādsaistības un ne līdz galam apstiprināts finansējums nākamajai sezonai. Cenšamies palīdzēt klubam.”

Kā zināms, skaidrības pagaidām nav arī par Latvijas komandas Rīgas “Dinamo” dalību KHL, bet vienības vadība solījusi, ka tā tiks ieviesta līdz mēneša beigām, sīkāk situāciju nekomentējot.

Avots: LETA

Foto: Atlant Mytischi

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
6.73
4.66
1.52
1.55
4.5
5.25
3.51
3.82
2.11
1.22
6.75
12.5
4.4
3.9
1.75
4.49
3.73
1.89
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām