KHL prezidents: Kādēļ “Dinamo” nevar spēlēt ar jauniešiem?“

HK
HK "Rīga" hokejisti | Foto: HK "Rīga"

Kontinentālās hokeja līgas () prezidents Aleksejs Morozovs neredz iemeslu, kādēļ Rīgas “Dinamo” nākamās spēles nevarētu aizvadīt ar Jaunatnes hokeja līgas (MHL) komandas “Rīga” spēlētājiem.

Jau ziņots, ka “Dinamo” vienībai Covid-19 uzliesmojuma dēļ līdz 5. oktobrim ir noteikta karantīna, bet šajā laikā jāaizvada piecas KHL spēles, no kurām trīs ir mājās, bet divas viesos.

“Dinamo” vadība ir gatava saņemt tehniskos zaudējumus nākamajos divos mačos pret Maskavas “Dynamo” un šīs pašas pilsētas vienību CSKA. Kluba padomes priekšsēdētājs Juris Savickis un galvenais treneris Pēteris Skudra uzskata, ka rīdzinieki nevar laist laukumā MHL hokejistus, jo viņi neatbilst KHL līmenim. Turnīra rīkotāji komandām rekomendē spēlēm pieteikt MHL spēlētājus, ja pirmās vienības hokejisti nevar piedalīties mačos.

“Kādēļ viņi nevar spēlēt ar jauniešiem?” Morozovs sacīja medijam “RIA Novosti”. “Rīgas klubs saprot, ka viņiem ir jātiek galā ar visām organizatoriskajām problēmām, tostarp sastāva jautājumiem. Klubam vajadzētu atrast spēlētājus no savas sistēmas rezerves sastāviem.”

Morozovs acīmredzot nav iedziļinājies KHL un MHL kalendāros. Piemēram, 29. septembrī plkst. 18:00 “Dinamo” ir spēle pret CSKA, bet “Rīga” klubam tajā pašā datumā plkst. 18:30 ir mačs pret Mitišču “Atlanty”. Tātad pat ar jauniešu komandu “Dinamo” nevarētu doties cīņā pret CSKA.

“Līga nosūtīja oficiālu vēstuli Latvijas valdībai, kur vaicāja apsvērt ideju atcelt obligātos eksprestestus muitas pārbaudes laikā,” izteicās Morozovs. “Mums ir skaidrs plāns, kā un ar cik biežu regularitāti KHL notiek vīrusa testēšana. Gaidām oficiālu atbildi.”

Sagaidāms, ka Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) nemainīs savu nostāju, īstenojot valstī noteiktos veselības drošības noteikumus un līdz ar to “Dinamo” tiks piešķirti tehniskie zaudējumi.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par