KHL prezidents neizslēdz iespēju līgu paplašināt ar komandām no Japānas un Dienvidkorejas

Aleksejs Morozovs, sportazinas.com
Aleksejs Morozovs | Foto: RIA Novosti

Kontinentālās hokeja līgas () prezidents Aleksejs Morozovs neizslēdz iespēju, ka līgu varētu paplašināt vienības no Japānas un Dienvidkorejas.

Morozovs prestižajam medjiam “Forbes” atklājis, ka līga meklē iespējas paplašināties un skatās arī uz hokeja ģeogrāfijai eksotiskām valstīm.

“Protams, Eiropas tirgus ir visinteresantākais,” noteica Morozovs. “Tomēr arī Āzija nav aizmirsta. Līdz šim interesi izrādījušas tādas valstis kā Francija, Zviedrija, Vācija, Lielbritānija, Dienvidkoreja un Japāna.”

“KHL pagājušajā sezonā rīkoja “KHL World Games”, kad līgas labākās vienības spēlēja Davosā,” turpināja prezidents. “Mēs cenšamies prezentēt mūsu līgu tā, lai tā būtu interesanti maksimāli lielam līdzjutēju skaitam. Plānojām uz nākamo sezonu iepazīt divas jaunas KHL komandu potenciālās lokācijas, taču sākās pandēmija.”

KHL šobrīd spēlē klubi no Krievijas, Latvijas, Somijas, Baltkrievijas, Kazahstānas un Ķīnas. Iepriekš līgu pārstāvējušas arī komandas no Čehijas, Horvātijas, Slovākijas un Ukrainas.

Zīmīgi, ka KHL “eksotiskākās” komandas Pekinas “Kunlun Red Star” prezidents iepriekš bija latvietis Raitis Pilsētnieks, kurš šobrīd gan vairs neatrodas kluba struktūrā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par