KHL sezonas kalendārs tiks publicēts ne vēlāk kā pēc nedēļas

Rīgas Dinamo, sportazinas.com
Rīgas "Dinamo" | Foto: Raimonds Volonts/Rīgas "Dinamo"

Kontinentālās hokeja līgas () 2020./2021. gada sezonas kalendārs tiks publicēts jau tuvākajā laikā, sarunā ar “Match-TV” teica līgas prezidents .

Iepriekš līga plānoja publicēt kalendāru 19. jūlijā, tomēr neskaidrība ar situāciju gan Krievijā, gan citās KHL dalībvalstīs – Ķīnā, Kazahstānā, Baltkrievijā, Somijā un Latvijā piespieda līgu atlikt šo procedūru. Neskaidrību joprojām ir daudz, jo, piemēram, Krievijas pilsoņiem bez uzturēšanas atļaujām iebraukšana Latvijā nav atļauta, savukārt “Sport-Express” apskatnieks Aleksejs Ševčenko vēstīja, ka Krievijas pārstāvniecības ārvalstīs neizsniedz vīzas ārzemju komandu spēlētājiem.

Tomēr Morozovs saka, ka jau tuvākajā laikā kalendārs tiks publicēts. “Tas jau ir gatavs, gaidām direktoru padomes balsojumu par dalībnieku sastāvu. Tas notiks piektdien līdz 18:00. Līdz ar to piektdien vakarā vai pirmdien no rīta parādīsim kalendāru,” teica līgas prezidents.

Iepriekš parādījās runas, ka visi ārzemju klubi sezonas pirmajos mēnešos savus mājas mačus varētu aizvadīt Krievijā. Taču gan “Dinamo”, gan Helsinku “Jokerit” noraidīja šādu variantu un mēģina atrast iespēju rīkot spēles savās mājās.

Morozovs arī pieminēja, ka pašlaik kalendārs izveidots tā, lai ārzemju klubi pirmos mačus aizvadītu ārzemēs, bet mājās atgrieztos ap 10-15 septembri. Sezonas sākuma datums paliek nemainīgs – 2. septembris.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par