KHL somu uzbrucējs: Krievijā hokejisti dzer krietni mazāk nekā pirms sešiem gadiem

Tēmu Hartikainens, sportazinas.com
Tēmu Hartikainens | Foto: KHL.ru

Ilggadējais Kontinentālās hokeja līgas () kluba Ufas “Salavat Julaev” somu uzbrucejs atklājis, ka alkohola lietošana Krievijā krietni atšķiras no pieredzētā dzimtenē.

“Mēs ar krieviem vispār neesam līdzīgi. Šeit, piemēram, savādāk tiek vadītas automašīnas. Krievi brauc kā traki. Somijā tu izbrauc no mājas un brauc pa vienu joslu, šeit tā nenotiek. Krievijā ir dažādi cilvēki, tādēļ grūti dot vienu atzinumu,” sarunā ar “Bizness Online” atklāj 29 gadus vecais Somijas izlases hokejists, kurš Ufā spēlē jau septīto sezonu.

“Krievijā cilvēki runā ko domā. Viņi ir tiešāki. Eiropā un Amerikā cilvēki ir daudz diplomātiskāki, tolerantāki. To esmu paņēmis no krieviem: runāju atklāti, bet Somija cilvēki ir šokā, jo nav pieraduši pie tādas atklātības,” turpināja uzbrucējs.

“Krievijā vairāk tiek dzerts degvīns nekā Somijā, kur vairāk ir alus, vīns, kokteiļi. Somijā reti gadās redzēt, kad uz galda tiek nolikta vodkas pudele, visiem sākot dzert,” Krievijas dzeršanas kaltūru skaidroja soms, atklājot, ka pēc ierašanās Krievijā, vairākas reizes viņam sanācis piedzerties kā nekad agrāk.

“Kad ierados Krievijā pirms sešiem gadiem, spēlētāji dzēra vairāk. Nesaukšu vārdus, bet viss bija citādāk. Šobrīd ir mainījusies mentalitāte, jābūt ātrākam, ir vairāk spēles, nepieciešams atjaunoties. Alkohols uz to atstāj negatīvas pēdas, tādēļ dzert sākuši mazāk,” noslēdza Hartikainens.

Šajā sezonā Ufas komandas rindās Hartikainens aizvadījis 17 spēles, izceļoties ar desmit rezultativitātes punktiem: septiņi vārtu guvumi un trīs rezultatīvas piespēles.

Standings provided by Sofascore LiveScore

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par