KHL spēle starp SKA un CSKA notiks futbola stadionā

Sanktpēterburgas SKA, sportazinas.com
Foto: Maxim Tumanov/TASS

Kontinentālā hokeja līga (KHL) pavēstījusi, ka 22.decembrī gaidāmā spēle starp Sanktpēterburgas SKA un Maskavas CSKA notiks futbola komandas Sanktpēterburgas “Zenit” mājvietā “Krestovskij”, ko oficiāli sauc par “Sanktpeterburg Arena”.

“Krestovskij” ir 67 800 skatītāju vietas un šis stadions ir uzņēmis gan aizvadītās vasaras Pasaules kausa spēles, gan FIFA Konfederāciju kausu gadu iepriekš.

Spēle starp abām “armijnieku” komandām tiks veltīta PSRS hokeja čempionata 72.gadadienai.

KHL paziņojusi, ka spēle notiks ievērojot līgas reglamenta prasības.

Jau iepriekš KHL padomes loceklis un Sanktpēterburgas SKA funkcionārs Romans Rotenbergs pavēstīja, ka šāda spēle varētu būt labs mēģinājums, lai sagatavotos mačam pret kādu Nacionālās hokeja līgas komandu.

“Mes apspriežam ideju par spēli starp KHL un NHL komandām “Krestovskij” stadionā Sanktpēterburgā. Tas varētu būt interesants variants. Tur varēsim sapulcēt vairāk līdzjutējus, arī ekonomiski tas ir interesantāk nekā spēlēt 12 000 ietilpīgā hallē. Somijā NHL spēlēs biļetes vidējā cena ir 130 eiro, tas mums ir pārāk dārgi, tādas cenas nevaram likt. Mums jāņem uz cilvēku apjomu. Slēgtā arēna – 70 tūkstoši cilvēki, bez riskiem,” sacīja Rotenbergs, piebilstot, ka varētu aizvadīt vismaz divas šādas spēles, vienu SKA, bet otru Maskavas CSKA.

 

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar