KHL zvaigzne par Znaroku: Joprojām pielietoju Oļega Vaļerjeviča iemācīto

22/05/2020 16:33

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandas Maskavas “Dynamo” līderis un KHL zvaigzne Vadims Šipačovs atzinīgi izteicies par kādreizējo Latvijas izlases spēlētāju un treneri Oļegu “Vaļerjeviču” Znaroku, kā arī viņa ilggadējo asistentu Hariju Vītoliņu.

“Profesionāls treneru duets,” Znaroku un Vītoliņu slavēja Šipačovs. “Viņi deva mums ļoti daudz noderīgu lietu. Joprojām pielietoju Oļega Vaļerijeviča iemācīto. Man paveicās, ka varēju strādāju ar šiem treneriem gan nacionālajā izlasē, gan klubā. Treneri zināja, kādas maiņas veidot, kuri kopā darbosies vislabāk.”

Uzbrucējam ir līgums ar Maskavas klubu arī uz nākamo gadu. Viņam tika vaicāts, vai ir plāns turpināt ar klubu arī ilgāku sadarbību. “Man patīk “Dynamo”. Es spēlēju daudz. Gribu spēlēt lieliski arī nākamajā sezonā un ceru, ka mēs un klubs vienosimies par līguma pagarināšanu. Cik ilgu, to gan nezinu. Tas ir atkarīgs no manas spēles. Spēlēšu labi, tad pagarināšu, bet, ja spēlēšu vāji – viņi negribēs pagarināt.”

Šipačovs ar 17 vārtiem un 48 piespēlēm 61 KHL pamatturnīra mačā kļuva par aizvadītās sezonas rezultatīvāko spēlētāju. Savukārt sešās “play-off” cīņās viņam četri vārti un četras piespēles.

Krievijas izlases hokejists pie Znaroka un Vītoliņa spēlēja 2016./2017. un 2017./2018. gada sezonās Sanktpēterburgas SKA sastāvā.

KHL karjeras laikā Šipačovs pārstāvējis arī Čerepovecas “Severstal”. Viņš ir divkārtējais Gagarina kausa čempions, 2014. gada pasaules čempions un 2018. gada olimpiskais čempions.

Pieslēgties

Dienas fokusā

22/04/2021 16:42

Rīgas “Dinamo” vārtsargu brigādi papildina ar vēl vienu leģionāru

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubi Rīgas “Dinamo” un Čerepovecas “Severstal” veikuši maiņas darījumu, kuru rezultātā “Dinamo” ieguvis tiesības uz čehu vārtsargu Mateju Mahovski, bet Krievijas komanda saņēmusi naudas kompensāciju. Vēlāk…