Ķibermaņa četrinieks pirmajos treniņbraucienos nav tuvu trijniekam

16/02/2022 13:48
Oskars Ķibermanis

Latvijas bobsleja pilota Oskara Ķibermaņa ekipāža trešdien Pekinas olimpisko spēļu pirmajos divos treniņbraucienos bobslejā četriniekiem ieņēma attiecīgi astoto un septīto vietu. Pirmajā treniņbraucienā ātrākais bija Vācijas pilota Frančesko Frīdriha pilotētais četrinieks, šķērsojot finiša līniju 59,06 sekundēs.

Ķibermanis, ieņemot astoto vietu, Frīdriham piekāpās 0,41 sekundi. Otrajā treniņbraucienā labāko rezultātu parādīja vācieša Kristofa Hāfera pilotētā ekipāža, kas trasi veica 59,34 sekundēs, bet otrajā pozīcijā bija Frīdriha četrinieks, atpaliekot no sava tautieša 0,13 sekundes.

Tikmēr Ķibermanis zaudēja 0,31 sekundi un ieņēma septīto vietu otrajā treniņbraucienā. Bobsleja četrinieki ceturtdien un piektdien aizvadīs vēl pa diviem treniņbraucieniem, bet cīņu par medaļām sāks sestdien. Olimpiskās spēles norisinās no 4. līdz 20.februārim.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Mairis Briedis
02/07/2022 16:59

Briedis piedzīvo fiasko arī boksa ringā, Opetaija uzvar pēc punktiem un atņem latvietim IBF jostu

Latvijas bokseris Mairis Briedis sestdien Goldkostā, Austrālijā, piedzīvoja zaudējumu austrālietim Džeijam Opetaijam un atvadījās no Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) čempiona jostas pirmajā smagajā svarā (līdz 90,7 kilogramiem). Pēc 12 raundiem…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…