Ķibermaņa divnieks sudraba pozīcijā pēc PK posma bobslejā pirmā brauciena

Ķibermanis-Miknis-bobslejs-sportazinas

Latvijas bobsleja pilota Oskara Ķibermaņa pilotētais divnieks sestdien ieņem otro vietu pēc Vācijas trasē Altenbergā notiekošā Pasaules kausa trešā posma pirmā brauciena.

Tikmēr otra Latvijas ekipāža ar pilotu Ralfu Bērziņu un stūmēju Dāvi Spriņģi pēc pirmā brauciena ir desmitajā vietā.

Līderpozīcijā pēc pirmā brauciena ir kanādieša Džastina Kripsa ekipāža, kas Ķibermani un Matīsu Mikni apsteidz par 0,07 sekundēm. Savukārt trešais, zaudējot vēl vienu sekundes simtdaļu, ir titulētais vācietis Frančesko Frīdrihs.

Blīvi sarindojies ir pirmais četrinieks, jo ceturtajā vietā esošais vācietis no Niko Valters no līdera atpaliek par 0,11 sekundēm.

Savukārt Spriņģa ekipāža pirmajai vietai pašlaik zaudē 0,52 sekundes.

Otrais brauciens sāksies plkst.19 pēc Latvijas laika, bet sacensības tiešraidē translē Latvijas Televīzijas 7.kanāls (LTV 7).

Sezonas pirmās divas divnieku sacensības notika Siguldā, kur Ķibermanis izcīnīja divas otrās vietas, bet Bērziņš divreiz bija septītais.

Pasaules kausa kopvērtējumā līderis ar 450 punktiem ir abās sacensībās uzvarējušais Frīdrihs, otrais ar 420 punktiem ir Ķibermanis, bet tālāk ar 368 punktiem seko četras ekipāžas. Bērziņš ticis pie 336 punktiem, kas viņam dod astoto vietu.

Savukārt svētdien Altenbergas trasē spēkosies vīru četrinieku ekipāžas.

Pašlaik 25 gadus vecais Ķibermanis pēdējos gados bijis Latvijas bobsleja otrais pilots aiz Oskara Melbārža. Phjončhanas olimpiskajās spēlēs viņš divniekos ieņēma devīto vietu, bet Pasaules kausā divniekiem sezonu noslēdza augstajā ceturtajā vietā kopvērtējumā.

Bērziņš Pasaules kausa apritē vēl nebija startējis, tāpēc Siguldā viņš piedzīvoja debiju, bet Vinterbergā šajā līmenī pirmo reizi brauca ar četrinieku.

Tikmēr Latvijas izlases līderis Melbārdis sakopj savu veselību un šo sezonu pat varētu izlaist pilnībā.

Sezonas turpinājumā notiks vēl viens posms Vācijā, bobslejistus un skeletonistus uzņemot Kēnigszē trasei, janvāra vidū sportisti spēkosies Īglsas trasē Austrijā, mēneša beigās būs sacensības Šveices kalnu kūrortā Sanktmoricā, bet sezona noslēgsies Ziemeļamerikā ar diviem posmiem Leikplesidā un Kalgari. Sezonas noslēgumā Vistleras trasē Kanādā norisināsies pasaules čempionāts.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par