Ķibermaņa un Bērziņa bobsleja četrinieku ekipāžas aizvadīs PK ceturtā posma sacensības Laplaņā

12/01/2020 08:54

Latvijas bobsleja pilotu Oskara Ķibermaņa un Ralfa Bērziņa četrinieku ekipāžas šodien Laplaņā aizvadīs Pasaules kausa ceturtā posma sacensības.

Pirmais brauciens sāksies 12, bet otrais – plkst.14. Sacensības tiešraidē translēs Latvijas Televīzijas 7.kanāls.

Ķibermanis, Lauris kaufmanis, Arvis Vilkaste un Matīss Miknis trasē dosies ar sesto numuru, bet Bērziņš, Edgars Nemme, Dāvis Spriņģis un Edgars Pirogs – ar 19.numuru 20 ekipāžu vidū.

Ķibermanis Laplaņas trasē 2015.gadā četriniekos ieņēma septīto vietu, bet Bērziņš 2017.gada decembra vidū Eiropas kausa posmos divreiz ieņēma 11.vietu.

Pasaules kausa kopvērtējumā pēc četrām sacensībām vadībā ar 827 punktiem ir vācieša Frančesko Frīdriha ekipāža, otrais ir Johanness Lohners ar 819 punktiem, trešais ar 810 punktiem ir kanādietis Džastins Kripss. Ķibermanis ar 786 punktiem ir ceturtais, bet Bērziņš pēc dalības divos posmos Vācijas trasē Vinterbergā ar 170 punktiem atrodams 25.pozīcijā.

Latvijas bobsleja komanda arī pēc jaunā gada iestāšanās nolēma Pasaules kausa sezonu turpināt ar Ķibermaņa un Bērziņa ekipāžām, Oskaram Melbārdim pagaidām nepiedaloties šī līmeņa sacensībās.

Sezonas pirmie divi Pasaules kausa posmi notika Leikplesidā, kur Ķibermanis četriniekos bija otrais un ceturtais, bet Bērziņš četriniekos nestartēja.

Pagājušajā nedēļā Vinterbergā notika divas četrinieku sacensības, kurās Ķibermanis bija trešais un piektais, bet Bērziņš ieņēma 11. un 16.vietu.

Jau ziņots, ka sestdien Laplaņā divnieku sacensībās Ķibermanis ar Mikni pirmoreiz sezonā kāpa uz goda pjedestāla divniekos, izcīnot otro vietu un piekāpjoties vien Frīdriha ekipāžai, bet Bērziņš ar Spriņģi ieņēma desmito vietu.

Pasaules kausa sezona janvārī turpināsies ar mačiem Insbrukā un Kēnigszē, februāra ievadā būs posms Sanktmoricā, bet mēneša vidū ledusrenes sportisti cīnīsies Siguldā, kur dalīs arī Eiropas čempionāta medaļas četrās disciplīnās, izņemot bobsleja četriniekus, kuri par Vecā kontinenta godalgām cīnīsies Vinterbergā. Sezona noslēgsies februāra beigās/marta sākumā ar pasaules čempionātu Altenbergā.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Bobs Hārtlijs
26/07/2021 17:29

Hārtlijs pamet Latvijas hokeja izlases galvenā trenera amatu, zināms viņa aizvietotājs

Līdzšinējais Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Bobs Hārtlijs aizņemtības dēļ Kontinentālās hokeja līgās (KHL) komandā Omskas “Avangard” vairs nepildīs galvenā trenera funkcijas valstsvienībā, ziņo Latvijas Hokeja federācija (LHF). Viņa vietā…