Kids par fanu ūjināšanu: Mūs vajadzēja izsvilpt jau pirmajā ceturtdaļā

25/03/2023 13:20
Nokopēts
Džeisons Kids

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Dalasas “Mavericks” galvenais treneris Džeisons Kids un komandas šīs sezonas jaunieguvums Kairijs Ērvings komentējuši savu līdzjutēju ūjināšanu un izsvilpšanu aizvadītās nakts zaudējumā pret Šarlotas “Hornets”.

Jau ziņots, ka aizvadītajā naktī “Mavericks”, Dāvim Bertanam spēli noskatoties no rezervistu soliņa, regulārā čempionāta spēlē savā laukumā ar rezultātu 109:117 piekāpās Austrumu pastarītei Šarlotas “Hornets”. Dalasas vienība nolaidās uz 11.vietu Rieutumu konferences tabulā, tādējādi izkrītot no “play-in” zonas.

“Mavericks” treneris, jautāts par izsvilpšanu un fanu ūjināšanu trešajā ceturtdaļā, bija kritisks pret saviem basketbolistiem. “Iespējams, mūs vajadzēja izsvilpt jau pirmajā ceturtdaļā. Viņiem [līdzjutējiem] ir tiesības to darīt,” pauda Kids. “Viņi samaksāja, lai redzētu labāku basketbolu. Tāda nebija līdz pat otrajai spēles pusei. Mēs nevaram tā iznākt, it īpaši šajā sezonas posmā…”

Pretējās domās tikmēr bija “Mavericks” otrs sastāva līderis Ērvings, kurš norādīja, ka neuztraucas par to, ka komanda tiek izsvilpta. “Kas no tā? Esmu bijis Ņujorkā, tāpēc zinu, kā tas ir. Protams, gribu spēlēt labi, taču laukumā ir tikai pieci cilvēki, kas to var darīt. Ja fani vēlas apmainīties vietām, tad lūdzu,” sacīja Ērvings. “Tev ir jāstrādā gadiem ilgi, lai būtu pietiekami izcilam un spēlētu šajā līmenī. Mēs fokusējamies nevis uz ūjināšanu, bet gan uz mūsu sniegumu un vienkārši kopā būšanu. Izsvilpšana ir tikai daļa no tā.”

Patlaban “Mavericks” līdz regulārās sezonas beigām ir atlikušas astoņas spēles, lai mainītu situāciju un atgriezties “play-in” zonā. Bertāna pārstāvētā vienība šobrīd ar bilanci 36-38 ierindojās 11.vietā, piekāpjoties 10.pozīcijā esošajai Oklahomasitijas “Thunder” tikai papildus rādītājos.

Bertāns nedodas laukumā, “Mavericks” negaidīti zaudē un izkrīt no “play-in” zonas (VIDEO)

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
1.27
5.75
11.5
1.49
4.5
5.5
4.4
4.4
1.62
1.5
5
5
2.35
3
3.4
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām