Kilvenieks atvaira 33 metienus un palīdz savai komandai uzvarēt, Balcers aktīvs

18/02/2018 11:54
kivlenieks, sportazinas

Sestdien Amerikas hokeja līgā (AHL) spēles aizvadīja divi Latvijas pārstāvji.

Tā vārtsargs Matīss Edmunds Kivlenieks palīdzēja Klīvlendas “Monsters” viesos ar rezultātu 5:2 (0:0, 3:2, 2:0) pārspēt Rokfordas “IceHogs”.

“Monsters” pamatus uzvarai ielika otrā perioda sākumā, kad nepilnu piecu minūšu laikā guva trīs vārtus, panākot 3:0, tiesa, šī paša perioda ietvaros divreiz kapitulēja arī Kivlenieks. Trešajā periodā “Monsters” izdevās gūt divus bezatbildes vāŗtus, tādējādi izcīnot trešo uzvaru pēdējās četrās spēlēs. Visas trīs uzvaras izcīnītas ar Kivlenieku vārtos.

Visā spēlē latviešu vārtsargs atvairīja 33 no 35 pretinieku metieniem.

Šobrīd 21 gadu vecais Kivlenieks šosezon 29 spēlēs izcīnījis desmit uzvaras, vidēji ielaižot 2,99 ripas un atvairot 89,7% metienu.

Tikmēr citā spēlē uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Sanhosē “Barracuda” viesos ar 1:2 (0:0, 0:2, 1:0) piekāpās Stoktonas “Heat” komandai.

Balcers ar rezultativitāti neizcēlās, maču noslēdzot ar negatīvu lietderības rādītāju -1, bet visā spēlē jaunais latvietis bija gana aktīvs, izdarot sešus metienus pa pretinieku vārtiem.

Šosezon 20 gadus vecais Balcers, kuram šī ir debijas sezona AHL čempionātā, 47 spēlēs izcēlies ar 33 (14+19) punktiem, būdams rezultatīvākais Sanhosē “Barracuda” kluba rindās.

Iepriekš jau ziņojām, ka Balcers šonedēļ tika izsaukts uz Nacionālo hokeja līgas (NHL) komandu Sanhosē “Sharks”, bet piektdien tika nosūtīts atpakaļ uz “Barracuda” vienību, debiju NHL tā arī nepiedzīvojot.

Centrālajā divīzijā Klīvlendas “Monsters” ar 41 punktu 50 cīņās ieņem pēdējo, septīto, pozīciju, bet Klusā okeāna divīzijā “Barracuda” ar 50 punktiem 48 mačos ir septītā starp astoņām vienībām.