Ķīnā vēl neatsāks nozīmīgus sporta pasākumus

Pekinas Kunlun Red Star līdzjutēji, sportazinas.com
Pekinas Kunlun Red Star līdzjutēji | Foto: Pekinas Kunlun Red Star

Ķīnas valdība otrdien izslēdza iespēju nekavējoties atsākt nozīmīgu sporta pasākumu, tostarp futbola un basketbola sacensību, rīkošanu, jo valsts saskaras ar otro koronavīrusa Covid-19 saslimšanas vilni no ārvalstīm.

Tika runāts, ka Ķīnas futbola un basketbola sacensību sezona varētu sākties tuvāko nedēļu laikā pēc tam, kad mazināsies saslimšanu skaits, kas izraisītas uz vietas Ķīnā.

, kur vīruss pirms izplatīšanās visā pasaulē parādījās decembrī, apgalvo, ka tagad valsts saskaras ar jauniem draudiem – infekcijām, ko rada cilvēki, kas ieceļo Ķīnā no ārvalstīm.

Sporta vispārējās administrācijas (GAS) lēmums tagad ir iznīcinājis visas cerības, ka Ķīnas sporta aina drīz varētu normalizēties.

“Lai panāktu labāku epidēmijas novēršanu un kontroli, nevajadzētu atsākt tādus nozīmīgus sporta pasākumus kā maratoni, kas pulcē cilvēku pūļus,” teikts GAS paziņojumā, ko plaši izplatījuši vietējie plašsaziņas līdzekļi.

Oficiālā vēstulē, kas tika nosūtīta Ķīnas futbola un basketbola asociācijām, netika norādīts termiņš, kad situācija varētu mainīties.

Ķīnas futbola superlīgas sezonu vajadzēja sākt 22. februārī, bet pandēmijas dēļ tā janvārī uz nenoteiktu laiku atlikta.

Arī Ķīnas Basketbola asociācijas līgas darbība ir apturēta.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par