Kīnens: Nebūšu pārsteigts, ja olimpiādes laikā NHL sāksies lokauts

07/07/2017 14:08

Sarunā ar portālu sport-express.ru Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Pekinas “Kunlun Red Star” galvenais treneris kanādietis Maiks Kīnens izteicies par Nacionālās hokeja līgas nostāju Phjončanas Ziemas Olimpisko spēļu sakarā.

“Tās ir tikai finansiālās intereses. Līgas vadība neredz komerciālās intereses šajās Olimpiskajās spēlēs. Šī nostāja izraisījusi diskusijas par NHL īpašnieku un spēlētāju arodbiedrības iepriekš noslēgto līgumu. Nebūšu pārsteigts, ja olimpiādes laikā NHL sāksies lokauts,” tā Kīnens.

Treneris turpināja: “Manā skatījumā, lokauts īpašniekus varētu apmierināt un tieši viņi varētu būtu galvenie tā ierosinātāji. Maz ticams, ka viņi tā vienkārši palaistu spēlētājus uz olimpiādi. Protams, var būt arī tāds risinājums, kad klubu īpašnieki atsevišķi vienojas ar spēlētājiem par viņu palaišanu uz spēlēm. Tādā gadījumā līgas vadībai būtu jādomā kā klubus sodīt, jo tāda rīcība būtu iešana pretī kopējai nostājai.”

Kīnens vienīgais treneris, kam ir izdevies uzvarēt gan KHL, gan NHL turnīros. Tāpat viņš ir ticis atzīts par gada labāko treneris abās šajās līgās.

 

Pieslēgties

Dienas fokusā

Rūdolfs Balcers
27/09/2021 08:29

Balcers NHL pirmssezonu uzsāk ar diviem rezultativitātes punktiem pret “Ducks”

Aizvadītajā naktī latviešu hokejists Rūdolfs Balcers Nacionālās hokeja līgas (NHL) pirmssezonas pārbaudes spēlē izcēlās ar vārtu guvumu un rezultatīvu piespēli, viņa pārstāvētajai Sanhosē “Sharks” ar 3:6 piekāpjoties Anaheimas “Ducks”. Balcers…