“Kings” hokejisti pārtrauc “Islanders” sešu panākumu sēriju

12/03/2024 09:37
Losandželosas Kings

Losandželosas “Kings” pirmdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē izcīnīja “sauso” uzvaru pār Ņujorkas “Islanders”, kamēr citos mačos pie panākumiem tika Vinipegas “Jets” un Sentluisas “Blues”. “Kings” savā laukumā ar rezultātu 3:0 (0:0, 1:0, 2:0) pārspēja Ņujorkas “Islanders”, kas iepriekš bija izcīnījusi sešus panākumus pēc kārtas.

Otrajā trešdaļā pēc spēlētām septiņām minūtēm mājiniekus vadībā izvirzīja Adrians Kempe, trešā perioda ievadā “Kings” pārsvaru dubultoja Filips Dano, bet nedaudz vairāk kā divas minūtes līdz pamatlaika beigām 3:0 panāca Trevors Mūrs, kurš raidīja ripu tukšos viesu vārtos.  Losandželosas komandas vārtos Davids Ritihs atvairīja visus 26 pretinieku metienus un aizvadīja otro “sauso” spēli šosezon. Otrā laukuma pusē Iļja Sorokins tika galā ar 22 metieniem.

Citā mačā Sentluisas “Blues” viesos ar rezultātu 5:1 (2:0, 2:0, 1:1) uzvarēja Austrumu konferences līdervienību Bostonas “Bruins”. Starp uzvarētājiem Kasperi Kapanens izcēlās ar gūtiem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm, divus (1+1) punktus iekrāja Kevins Heiss un Brendons Sāds, bet pa  vienai ripai mājinieku vārtos raidīja Roberts Tomass un Aleksejs Toropčenko. Vienīgos “Bruins” vārtus trešā perioda ievadā guva Davids Pastrņāks.

Vēl Vinipegas “Jets” mājās ar rezultātu 3:0 (1:0, 1:0, 1:0) apspēlēja Vašingtonas “Capitals” “Jets” rindās ar precīziem metieniem izcēlās Nīls Pionks, Alekss Jafallo un Kails Konors, bet Vinipegas komandas vārtus sargāja Konors Helebiks, kurš tika galā ar visām 23 ripām, kas tika mestas pa viņa sargātajiem vārtiem, aizvadot savu ceturto “sauso” spēli šosezon.