“Kings” vārtsargs ielaiž kuriozus vārtus zaudējumā pret “Golden Knights” (VIDEO)

15/04/2021 10:29
Džonatans Kviks

Aizvadītajā naktī Nacionālājā hokeja līgā (NHL) Losandželosas “Kings” ar 2:6 kapitulēja Vegasas “Golden Knights” hokejistiem. “Kings” vārtsargs Džonatans Kviks jau pirmajā trešdaļā ielaida trīs vārtus, pēc kuriem tika nomainīts. Tieši ielaistie vārti bija kuriozi, kad viņš netika galā ar Maksa Pačioreti uzmetienu no vidējās zonas.

Vēl uzvarētāju labā šajā mačā izcēlās Tomašs Noseks, Alekss Taks, Čandlers Stīvensons, Marks Stouns un Alekss Petrandželo. Tikmēr zaudētājiem divreiz atzīmējās uzbrucējs Trevors Mūrs.

Citā duelī Vinipegas “Jets” ar rezultātu 3:2 apspēlēja Otavas “Senators”. Jau spēles otrajā minūtē vadībā izvirzījās “Senators”, kad vārtus guva Niks Pols, taču mača turpinājumā precīzi bija “Jets” spēlētāji Maiks Šaiflī, Metjū Pero un Trevors Luiss. Savukārt “Senators” otros vārtus iemeta Džošs Noriss.

Vēl vienā cīņā Monreālas “Canadiens” neatrada variantus uzvarai pret Kalgari “Flames”, piekāpjoties ar 1:4. “Flames” sastāvā rezultatīvi bija Noā Hanifins, Marks Džiordano, Džošua Leivo un Šons Monehens, bet vienīgo “Canadiens” golu iemeta Brets Kulaks.

Vārtsargs Devans Dubniks vienības Kolorādo “Avalanche” vārtos debitēja ar uzvaru. “Avalanche” viesos ar 4:3 uzvarēja Sentluisas “Blues”. Miko Rantanens un Džozefs Teilors Komfers uzvaru sekmēja ar vārtiem un rezultatīvu piespēli, bet Liems O’Braiens pievienoja divas piespēles. “Blues” komandā divi vārti un rezultatīva piespēle Maikam Hofmenam. Pirmo spēli “Avalanche” komandā aizvadīja Dubniks, kurš atvairīja 31 no 34 metieniem. Dubniks pagājušajā sestdienā no Sanhosē “Sharks” tika aizmainīts uz “Avalanche”.

Jau vēstīts, ka Rūdolfa Balcera pārstāvētā Sanhosē “Sharks” ar 1:4 piedzīvoja neveiksmi pret Anaheimas “Ducks”, kas pirms divām dienām bija pārāka ar 4:0. Balcers šajā spēlē laukumā pavadīja 15 minūtes un 22 sekundes, no kurām divas minūtes un 14 sekundes nospēlēja vairākumā, bet vēl minūti un 20 sekundes mazākumā. Viņš divreiz meta pa vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.