Kivlenieka nāve atzīta par nelaimes gadījumu, neviens pie atbildības netiks saukts

12/07/2021 22:38

Latvijas izlases un Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Kolumbusas “Blue Jackets” traģiski bojā gājušā vārtsarga Matīsa Kivlenieka nāve atzīta par nelaimes gadījumu un neviens pie atbildības netiks saukts, medijam “USA Today” atklājis Novi pilsētas policijas leitnants Džeisons Meiers.

Atsaucoties uz policijas ziņojumu, Kivlenieks centās aizbēgt no karstās āra vannas, taču viņa krūtīs kreisajā pusē ietriecās atūza no blakus esošā salūta un viņu letāli traumēja. Policija informē, ka nav notikusi apzināta noziedzība vai nelegāla rīcība, tādēļ incidents traktēts kā traģisks nelaimes gadījums.

“USA Today” raksta, ka trīs collu salūta lādiņi ir Mičiganā lielākā izmēra atļautie personiskiem mērķiem. Ar lielākiem drīkst rīkoties tikai profesionāļi vai militārie darbinieki un bez speciālas licences nav nopērkami. Tas nozīmē, ka pie “Blue Jackets” vārtsargu trenera Menija Legasija mājas šautā salūta lādiņi bija lielākie, kādus Mičiganā legāli drīkstēja aktivizēt bez jebkādām atļaujām. Kā ziņo “USA Today”, tas bijis “kūkas formas” deviņu šāvienu salūts, visiem lādiņiem tiekot aktivizētiem vienlaicīgi. Policija gan neatklāja, kāda bijusi distance starp karsto vannu un salūtu.

Kolumbusā tiks rīkots Kivlenieka memoriāls, bet “Blue Jackets” šobrīd dara visu, lai uz to varētu ierasties bojā gājušā māte Astrīda. Plašāk par Kivlenieka traģisko bojāeju var lasīt ŠEIT.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Jānis Stēlnieks un Gregs Popovičs
16/09/2021 20:42

Strēlnieks skaidro, kādēļ 2018. gadā atteicās no “Spurs” piedāvājuma

Lietuvas basketbola granda Kauņas “Žalgiris” basketbolists Jānis Strēlnieks atklājis iemeslus, kādēļ 2018. gada izskaņā, kad viņš pārstāvēja Pirejas “Olympiacos” vienību, atteicās no Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Sanantonio “Spurs” piedāvājuma….