Kivleniekam teicams mačs un uzvara AHL, Krastenbergam rezultatīva debija ECHL

26/10/2019 11:53

Šonakt tika aizvadītas vairākas spēles Amerikas hokeja līgā (AHL), kurā piedalījās vairāki latviešu spēlētāji.

Uzbrucēja Rodrigo Ābola pārstāvētā Springfīldas “Thunderbirds” viesos ar 7:4 apspēlēja Bridžportas “Sound Tigers”. Ābols šajā mačā izpildīja trīs metienu pa vārtiem un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Citā mačā vārtsarga Matīsa Edmunda Kivlenieka pārstāvētā Klīvlendas “Monsters” savā laukumā ar 7:1 pamatīgi sagrāva Rokfordas “Ice Hogs” vienību.

Latviešu ripu ķērājs šajā mačā laukumā pavadīja visas 60 minūtes un atvairīja 24 no 25 pretinieku metieniem, kopumā tiekot galā ar 96% viesu uzbrukumu pa viņa sargātajiem vārtiem.

Tikmēr uzbrucēja Ņikitas Jevpalova komanda Lavālas “Rocket” viesos ar 1:2 piekāpās Hārtfordas “Wolf Pack” vienībai.

Jevpalovs šajā mačā atzīmējās ar vienu izdarītu metienu pa pretinieku vārtiem un negatīvu lietderības koeficientu -1.

Tikmēr Austrumkrasta hokeja līgā (ECHL) teicamu maču aizvadījis uzbrucējs Renārs Krastenbergs, kura pārstāvētā VīlingasNailers” savā laukumā ar 6:4 pārspēja TalsasOilers“.

Krastenbergs šajā mačā izcēlās ar trim rezultatīvajām piespēlēm, palīdzot gūt komandas otros, ceturtos un piektos vārtus. Uzbrucēja kontā arī viens metiens pa vārtiem, četras soda minūtes un neitrāls lietderības koeficients. Latvietim šī bija sezonas pirmā spēle.