Kivlenieks ar labu sniegumu un piespēli aptur Jevpalova “Rocket”

05/10/2019 09:35

Šonakt vienā no Amerikas hokeja līgas (AHL) spēlēm tikās divas latviešu pārstāvētās komandas. Matīsa Kivlenieka Klīvlendas “Monsters” ar 3:2 apspēlēja Ņikitas Jevpalova Lavalas “Rocket”.

Mača uzvarētāja tika noskaidrota vien īsi pirms sirēnas. Pēc divām nospēlētajām trešdaļām rezultāts bija 1:1, savukārt deviņas minūtes pirms pamatlaika beigām uz tablo bija divi divnieki – 2:2. Kad palika spēlēt tieši 100 sekundes, “Monsters” uzbrucējs Trejs Fikss-Volanski izrāva uzvaru – 3:2.

Vieta uzvarētāju vārtos tika uzticēta Kivleniekam, kurš atvairīja 27 no 29 metieniem, ka arī izdarīja piespēli izšķirošajā vārtu guvumā. Jevpalovs divas minūtes pavadīja uz noraidīto soliņa, spēles laikā izdarīja vienu metienu un maču noslēdza ar neitrālu lietderību.

Šovakar plkst. 22:00 abas komandas aizvadīs vēl vienu maču, savukārt plkst. 23:00 cīņā iesaistīsies arī Kristiāna Rubīna pārstāvētā Toronto “Marlies”, kas spēkosies ar Beleviles “Senators” vienību.

“Monsters” ir Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienības Kolumbusas “Blue Jackets” fārmklubs. Pirmās komandas sastāvā ir vēl viens latviešu vārtsargs Elvis Merzļikins, kurš jau tuvākajā laikā varētu piedzīvot debiju pasaules spēcīgākajā līgā. Savukārt “Rocket” ir citas NHL komandas Monreālas “Canadiens” fārmklūbs.