Kivlenieks: Biju ļoti pārsteigts par izsaukumu uz NHL

Nacionālās hokeja līgas () komandas Kolumbusas “Blue Jackets” latviešu vārtsargs dalījies emocijās par saņemto izsaukumu uz pasaules hokeja Meku. 

Jau vēstījām, ka trešdien Kolumbusas komanda uz AHL, kur spēlē vienības fārmklubs Klīvlendas “Monsters”, nosūtīja vārtsargu Elvi Merzļikinu, taču pretējā virzienā devās Kivlenieks. Merzļikinam teikts, ka Klīvlendā viņš atradīsies vienu nedēļu, ja vien “Blue Jackets” izbraukumā nekas nenotiks ar šobrīd komandas pirmo vārtsargu Jonasu Korpisalo vai Kivlenieku 

“Es biju ļoti pārsteigts par izsaukumu, taču priecājos. Protams, ka šeit ir pavisam citādāk nekā AHL. Dievinu katru sekundi šeit,” sacīja Kivlenieks. 

Latviešu vārtsargs pastāstīja par sezonu AHL: “Domāju, ka mana spēle ir daudz labāka nekā tā bija pērn. Esmu daudz pārliecinātāks par savām spējām. Šobrīd spēlējam (“Monsters”) ļoti labi. Ja tā turpināsim, tad labas lietas notiks.” 

“Protams, ka daudzi hokejisti saņem izsaukumus uz NHL un tikpat daudzi tiek nosūtīti atpakaļ uz AHL. Ir jāatrod veids, kā tikt tam pāri un jāturpina smagi strādāt. Ir jāizbauda brīži, kad spēle nevedas. Tas ir process un pagaidām esmu apmierināts ar to,” cerību pauda Matīss. 

Kivlenieks septiņās AHL spēlēs svinējis piecas uzvaras pamatlaikā, ielaidis 2,37 ripas un atvairījis 90,9% metienu. Viņš jau iepriekš karjerā vairākas reizes izsaukts uz NHL, taču hokeja Mekā vēl nav spēlējis. 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par