Kivlenieks kaldina “Monsters” uzvaru AHL spēlē

19/10/2019 09:20

Latviešu vārtsargs Matīss Kivlenieks atvairīja 28 no 31 sāncenša metiena, kaldinot Amerikas hokeja līgas (AHL) vienības Klīvlendas “Monsters” uzvaru ar 4:3 pēcspēles metienu sērijā pār Ročesteras “Americans” hokejistiem.

Spēles pirmajā periodā vārti netika gūti, bet cīņas nākamajās 20 minūtēs komandas kopā guva piecus vārtus: trīs reizes Kivlenieku pārspēja “Americans” hokejisti, bet divas reizes atzīmējās “Monsters”. Trešajā periodā Stefans Mateu guva savus otros vārtus spēlē, nokārtojot pagarinājumu, kurš noslēdzās bez vārtu guvumiem.

23 gadus Kivlenieks, kurš Klīvlendā aizvada trešo sezonu, pēcspēles metienu sērijā atvairīja visus trīs pretinieku mēģinājumus.

Lavālas “Rocket” ar 3:2 pārspēja Providensas “Bruins” komandu, bet Latvijas uzbrucējs Ņikita Jevpalovs ar rezultatīvām darbībām neatzīmējās, spēli noslēdzot ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Rodrigo Ābols nebija Springfīldas “Thunderbirds” pieteikumā, bet viņa pārstāvētā komanda ar 0:1 atzina Hārtfordas “Wolf Pack” pārākukumu. Savukārt Hēršijas “Bears” ar 5:1 pārspēja Belvillas “Senators”, bet latviešu aizsargs Kristofers Bindulis nebija pieteikts mačam.