Kivlenieks paliek nepārspēts pret Girgensona “Sabres”, taču gūst savainojumu

18/09/2018 09:07

Gatavojoties jaunajai sezonai, šonakt Nacionālajā hokeja līgā (NHL) tika aizvadīti astoņi pārbaudes mači. Vienā no tiem Zemga Girgensona Bufalo “Sabres” izbraukumā ar 4:1 pārspēja Matīsa Kivlenieka Kolumbusas “Blue Jackets”.

22 gadus vecais vārtsargs Kivlenieks, kurš pagājušajā sezonā spēlēja “Blue Jackets” fārmklubā Amerikas Hokeja līgā (AHL) Klīvlendas “Monsters”, atvairīja visu septiņus metienus un palīdzēja Kolumbubas vienībai pēc pirmā perioda nosargāt neizšķirtu rezultātu 0:0, tomēr pēcāk laukumā vairs neatgriezās. Tiek ziņots, ka latvietis bija guvis ķermeņa lejasdaļas savainojumu.

Matīsa vietā vārtos stājās Breds Tīsens, kurš tika galā vien ar deviņiem metieniem un kapitulēja četras reizes. Vienīgos vārtus “Blue Jackets” labā mazākumā otrā perioda septītajā minūtē guva aizsargs Deivids Savārs. Tikmēr pretējā nometnē ar divām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Aleksandrs Nīlanders un Teidžs Tompsons. Zemgus Girgensons “Sabres” sastāvā šonakt laukumā nedevās.

Divus savstarpējos dueļos aizvadītajā naktī paguva aizvadīt Floridas “Panthers” un Nešvilas “Predators” komandas, abos mačos virsroku gūstot “plēsoņām” (5:0 un 5:3). Otrajā mačā ar iespaidīgiem statistikas rādītājiem izcēlās Filips Forsbergs (trīs vārti + piespēle), Kevins Fiala (vārti + četras piespēles) un Raiens Džohansens (vārti + trīs piespēles).

Tāpat divas spēles šonakt aizvadīja arī Ņūdžersijas “Devils”, abās piedzīvojot zaudējumus attiecīgi pret Ņujorkas “Rangers” (3:4 pagarinājumā) un Monreālas “Canadiens” (1:3).