Kivlenieks paliek rezervē, “Monsters” ar Korpisalo vārtos piedzīvo zaudējumu

10/02/2018 10:32

Amerikas Hokeja līgā (AHL) piekto zaudējumu pēdējos sešos mačos piedzīvojusi vārtsarga Matīsa Kivlenieka pārstāvētā Klīvlendas “Monsters”, kas savā laukumā ar rezultātu 2:4 atzina Rietumu konferences līdervienības Manitobas “Moose” pārākumu.

Šajā mačā tikās Rietumu konferences pirmajā un pēdējā vietā esošās komandas, vārtos “Monsters” komandai stājoties no “Blue Jackets” pazeminātais Jonass Korpisalo.

“Monsters” spēja uzvarēt pirmajā trešdaļā, tomēr mājinieki labo startu sabojāja otrajā periodā, kad ielaida trīs bezatbildes vārtus, nonākot zaudētājos ar 1:3. Pēdējo 20 minūšu sākuma daļā “Monsters” vairākumā spēja vienus vārtus atgūt (2:3), tomēr spēles beigās “Moose” nodrošināja uzvaru, raidot ripu tukšos “Monsters” vārtos.

Korpisalo šonakt atvairīja vien 16 no 19 metieniem, kas dod cerību, ka Kivlenieks “Monsters” vārtos atgriezīsies jau nākamajā spēlē.