Kivlenieks tiek iekļauts “Blue Jackets” pieteikumā uzvarā pret Bļugera klubu

22/09/2019 00:09

Latviešu vārtsargs Edmunds Matīss Kivlenieks tika iekļauts Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Kolumbusas “Blue Jackets” sastāvā sestdien izcīnītajā uzvarā pārbaudes mačā pret uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvēto Pitsburgas “Penguins”.

“Blue Jackets” izcīnīja uzvaru ar rezultātu 3:1 (1:1, 0:0, 2:0), panākumu nodrošinot spēles pēdējā periodā.

Kivlenieks šajā mačā laukumā neizgāja, jo “Blue Jackets” pirmais numurs bija Jonass Korpisalo, kurš atsita 20 pretinieku mestās ripas. Tikmēr Elvis Merzļikins nebija pieteikts mačam.

Savukārt Bļugers laukumā pavadīja 18 minūtes un vienu sekundi. Šajās minūtēs latvietis tika pie spēles laika gan vairākumā (2:15), gan mazākumā (1:17). Viņš punktus neguva, taču divas reizes meta pa pretinieku vārtiem un divreiz bloķēja metienus. Bļugers uzvarēja 63% iemetienu un spēli pabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Uzvarētāju rindās šajā mačā vārtus guva Kems Atkinsons, Ēriks Robinsons un Džošs Andersons, bet vienīgo precīzo metienu “Penguins” sastāvā izpildīja Jūso Rīkola.

“Penguins” līdz šim trijās pirmssezonas spēlēs ir cietusi divas neveiksmes, kamēr “Blue Jackets” tikpat mačos tikusi pie diviem panākumiem. Komandas sastāvā uzspēlējuši gan Kivlenieks, gan Merzļikins.