Kjelīni: Ienīstu “Inter” kā Maikls Džordans ienīda Detroitas “Pistons”

Itālijas A sērijas futbola čempionāta granda un šīs sezonas līdervienības Turīnas “Juventus” ilggadējais kapteinis un aizsargs Džordžo Kjellīni pastāstīja par savu attieksmi pret citu līgas vienību un principiālo pretinieci Milānas “Inter”.

“Es ceru, ka cilvēki saprata, ko biju domājis, kad teicu, ka ienīstu “Inter”, un es nevēlos tikt nepareizi interpretēts,” teica Kjelīni. “Es ienīstu “Inter” sportiskā ziņā, tāpat kā Maikls Džordans ienīda Detroitas “Pistons” ( klubu, kurš deviņdesmito gadu sākumā bija galvenais Čikāgas “Bulls” konkurents).”

“Es neko nevaru izdarīt, es vienkārši ienīstu “Inter”, taču 99% gadījumu pēc mača ārpus laukuma, kurā plosamies viens pret otru, varu satikties ar Milānas kluba spēlētājiem un kopā pasmieties,” atklāj aizsargs. “Godīgi sakot, kad pagājušajā gadā guvu ceļgala traumu, visvairāk bija patīkami, kad uzrakstīja Havjers Dzaneti. Sportiskais naids mudina tevi būt labākam par pretinieku, ja piešķirt tam pareizo vērtību kā galvenajai sporta sastāvdaļai.”

Kjelīni “Juventus” pārstāv kopš 2005.gada, šajā laikā izcīnot astoņus A sērijas čempiontitulus un četras reizes uzvarot Itālijas kausa izcīņā.

Viņš bija kopā ar komandu, kad tā par spēļu sarunāšanu tika izslēgta no A sērijas un palīdzēja tai atgriezties augstākajā līgā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par