Kjūbans atceras Porziņģa aizmainīšanu: Ar “Knicks” vienmēr esam labi sastrādājušies

Kristaps Porziņģis, sportazinas.com
Kristaps Porziņģis | Foto: USA TODAY Sports/Jerome Miron

Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Dalasas “Mavericks” īpašnieks Marks Kjūbans atzinis, ka “Mavs” ar Ņujorkas “Knicks” komandu vienmēr ir bijusi laba sadarbība, tādēļ arī veiksmīgi nostrādāja Kristapa Porziņģa aizmainīšana.

Porziņģis, Tims Hārdavejs, Kortnijs Lī un Trejs Bērks 2019. gada sākumā devās uz Dalasu, pretējā virzienā “Mavericks” nosūtot Denisu Smitu, Deandrē Džordanu Vesliju Metjūsu un divas pirmās kārtas drafta izvēles.

“Varu to salīdzināt ar Džeimsa Hārdena maiņas darījumu,” medijam “The Dallas Morning News” sacīja Kjūbans. “Ir tādas komandas ar kurām izdodas labi sastrādāties un ar “Knicks” mums vienmēr ir bijusi laba sadarbība. Viņi mums teica: “Jūs, puiši, interesējāties iepriekš, tādēļ šeit ir piedāvājums – jā vai nē?” Mēs pateicām – jā!”

Pēdējo 10 gadu laikā “Knicks” un “Mavs” veikušas kopumā četrus savstarpējus darījumus.

Kjūbana teiktais savukārt liek noprast, ka par Porziņģi interese no Dalasas kluba bijusi jau iepriekš.

Porziņģis un Hārdavejs ir stabili “Mavericks” pamatsastāva spēlētāji, kamēr Lī uzspēlē tikai periodiski, bet Bērks vairs komandā neatrodas.

Tikmēr “Knicks” komandu vairs nepārstāv ne Džordans, ne Metjūss, bet Smita sniegums “Knicks” rindās bijis visai vājš. Līdz ar to pašreiz lielākais Ņujorkas kluba pienesums šajā maiņā ir divas nākotnes pirmās kārtas drafta izvēles.

Porziņģis šosezon vidēji atzīmējies ar 19,2 punktiem, 9,5 atlēkušajām bumbām un 2,1 bloku spēlē, tomēr pirms sezonas pārtraukšanas viņa sniegums bija būtiski uzlabojies, jo latvietim bija vairākas spēles, kurās viņš guva virs 30 punktiem.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par