Kjūbans ieskicē “Mavericks” potenciālos maiņu plānus

10/03/2021 21:41

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Dalasas “Mavericks” īpašnieks Marks Kjūbans podkāsta “Mavs Step Back” apskatniekiem Daltonam Trigam un Metam Galacanam ieskicējis komandas potenciālos maiņu plānus.

Dalasas komanda pirms šīs sezonas veica it kā loģisku maiņu, iegūstot uz aizsardzību tendēto Džošu Ričardsonu un aizmainot snaiperi Setu Kariju. Tomēr “taustāmu” labumu šis darījums nav devis, jo “Mavericks” aizsardzības reitings ir tikai 24. vietā līgā, kā arī Dalasa tālmetienus realizē ar 35%, kas ir 25. rādītājs NBA.

Gan šie rādītāji, gan Kristapa Porziņģa traumatisms un viņa šīs sezonas vājais sniegums aizsardzībā [šobrīd zemākais aizsardzības reitings (116,6) starp visiem “Mavs” spēlētājiem], izsauca baumas par iespējamo latvieša aizmainīšanu un iespējamām izmaiņām sastāvā. Par potenciālajiem “Mavs” plāniem runāja arī kluba īpašnieks Kjūbans.

“Šobrīd nav konkrēta spēlētāja tipa, ko mēs izskatām,” noteica Kjūbans, kurš atbildēja uz jautājumu, kādus spēlētājus “Mavericks” meklē maiņu tirgū. “Ja vien runa nav par kādu lielu zvaigzni, neredzu, ka mēs varētu veikt maiņas. Ja kāda komanda nolems sākt pārbūvi un ja būs pieejams, kāds augsta līmeņa spēlētājs, tad mēs varētu sākt sarunas. Tomēr, ja mums piedāvās aizmainīt spēlētāju pret līdzīga kalibra basketbolistu, mēs labāk pieturēsimies pie pārbaudītām vērtībām.”

“Mavs” nākamo spēli aizvadīs 11. martā plkst. 3:30 pēc Latvijas laika, savā laukumā uzņemot Sanantonio “Spurs”.

Pieslēgties

Dienas fokusā

11/05/2021 13:07

“Celtics” piedzīvo murgu – sezona beigusies vienam no līderiem

Vienam no Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Bostonas “Celtics” vadošajiem spēlētājiem Džeilenam Braunam traumas dēļ sezona ir beigusies. Uzbrucējam konstatēts kreisās rokas plaukstas locītavas saišu plīsums. Šonedēļ basketbolistam tiks veikta…