Kleins: Briedis tā “aizpeldēja”, ka viņu vairs nevarēja nokontrolēt

24/01/2024 19:01
Nokopēts
Sandis Kleins

Kādreizējais Maira Brieža treneris Sandis Kleins sarunā portāla “Delfi.lv” veidotajā raidījumā “MVPersonība” pastāstījis par laiku, kad Briedis izmainījās kā cilvēks un sportists.

“Viņam tēvs pateica, ka nevajag iet politikā, tevi tur noraks. Viņš saka, ka nav Latvijā tāda lāpsta, ar kuru mani noraktu. Iedomājies, tāda pārliecība. Mums drausmīgi ātri bija slava, moments, kad paliec populārs. Viņš [Mairis] “aizpeldēja”. Viņš tā bija “aizpeldējis”, ka viņu vairs nevarēja nokontrolēt tajā brīdī. Jauni draugi, ļoti daudz kas bija. Domāju, ka viņš līdz tam brīdim, kad teica šos vārdus, vēl nebija īsti atgājis no tā brīža,” atklāj Kleins.

“Viņš vēl domāja, ka viss ir tāpat kā iepriekš,” uzskata Kleins. “Ka publika ir tā pati, ka visa tauta viņu tāpat mīl un viss ir tāpat, kā bija 17.-18. gadā. Tā es to varu tikai noraksturot. Viņš pats it kā pa dzīvi mierīgs, kluss cilvēks, bet viņš visu laiku soctīklos sēž un kaut ko liek ārā.”

@delfilv

🥊 Sandis Kleins par Maira Brieža ‘aizpeldēšanu’ — boksera bijušais treneris atminas strauji iegūto slavu un kontroles pazaudēšanu. Skaties visu sarunu MVP.lv

♬ original sound – delfi.lv

Komentāri

 • Anonymous
  24/01/2024 20:05

  Putins laiza pakaļu man,
  Kā jau katru rītu,
  Tāpēc tgd izdomāju, es
  uzsist šito biitu!

 • Anonymous
  24/01/2024 22:31

  nu vismaz varejat labak nostradat rakstu un beigas ievietot linku uz pilno interviju.ja,paldies ka padalaties,bet nu kkadam limenim jabut

Komentāri ir slēgti

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām