Kleins skarbi kritizē Briedi: Drīz viņš varēs Tvaika ielā boksēt ar Napoleonu

21/01/2022 19:12
Sandis Kleins un Mairis Briedis

Kādreizējais Maira Brieža treneris Sandis Kleins sarunā ar Valdi Valteru “11LV / 11TV” kanālā “Youtube” skarbi kritizējis latviešu labāko bokseri par viņa mēģinājumiem panākt cīņu ar “Youtube” zvaigzni Džeiku Polu.

“Viņš uzvedas kā klauns un viņš tagad tāds arī palicis. Domāju, drīz viņš varēs Tvaika ielā [tur atrodas Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centrs] boksēt ar Napoleonu. Tur varēs atrast daudzus, ar ko boksēt. Mani maz interesē, ko dara Mairis, bet ar to visu viņš apkauno latviešus – gan valsti, gan tautu,” skarbs bija Kleins.

“Neviens bokseris, kurš sevi ciena – Kanelo Alvaress, Taisons Fjūrijs, pat vecais Maiks Taisons, tā neuzvestos. Džeiks nav atbildējis ne uz vienu aicinājumu. Tie, kas seko Džeikam, zina, ka viņš pamazam pāriet uz amerikāņu futbolu. Viņam “Instagram” var uzrakstīt pat miljons latviešu, un viņš tāpat nepazemosies un neatbildēs. Briedis kopā ar viņu liek pazemoties arī citiem latviešiem. Es tikai vienu nesaprotu – ja viņš vēlas būt klauns, lai dara to viens pats. Gribi apčurāt sevi – dari to pats,” turpināja treneris.

“Agrāk Mairis vispār bija kluss. Bet tagad pret kaut kādu klaunu viņš ir “atvēries”. Es gribu turpmāk tādas pašas sarunas no Brieža redzēt arī par viņa nākamajiem pretiniekiem. Lai viņš uzvestos tāpat, lai saka to pašu, no sērijas, ja tu mani izrubīsi, dabūsi 20 miljonus. Lai viņš šos tekstus bīda pret normāliem bokseriem, bet ne jau pret to puišeli,” uzsver Kleins.

Jau vēstīts, ka Briedis caur savu sociālās vietnes “Instagram” kontu veicis vairākus mēģinājumus uz cīņu aicināt Polu, tajā skaitā veltot viņam aizskarošus komentārus. Tikmēr janvārī Briedis izšķīries par soli uz kājas uztetovēt Pola vārdu. Tāpat latvietis paudis gatavību izmaksāt honorāru 10-20 miljonu eiro vērtībā atkarībā no cīņas rezultāta.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Ukrainas basketbola izlase
18/05/2022 11:32

Jūlijā Rīgā norisināsies Ukrainas basketbola izlases Pasaules kausa kvalifikācijas spēles

Jūlija sākumā Ukrainas basketbola valstsvienība galvenā trenera Ainara Bagatska vadībā “Arēnā Rīga” aizvadīs Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīra spēles ar Gruzijas izlasi (1. jūlijā) un Spānijas izlasi (7. jūlijā). Spēles…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…