Kļičko apsver iespēju atsākt profesionālo karjeru, zināms pret ko viņš vēlētos cīnīties

Vladimirs Kļičko - Sportazinas.com

Bijušais pasaules čempions boksā smagajā svarā komentējis gaidāmo Deonteja Vaildera un Taisona Fjūrija dueli, kā arī pieļāvis iespēju atgriezties profesionālajā sportā.

Revanša cīņa starp britu smagsvaru Taisonu Fjūriju un amerikāni Deonteju Vailderu tiks aizvadīta 22. februārī ASV pilsētā Lasvegasā.Pirmais duelis noslēdzās neizšķirti.

“Manuprāt, Vailders Fjūriju nokautēs vai Fjūrijs uzvarēs cīņā pēc punktiem. Augstu vērtēju Vailderu. Viņš ir bijis manās treniņu nometnēs un esam kopā sparingojuši daudz raundus. Viņam ir ļoti spēcīgs sitiens,” saka Kļičko.

Ukrainis apsver iespēju atgriezties ringā, lai varētu revanšēties britam Taisonam Fjūrijam, kam zaudēja 2015. gadā pēc punktiem.

“Ziniet, arī Fjūrijs ir lielisks puisis un labs bokseris. Ticat vai nē, bet Fjūrijs var uzveikt Vailderu. Viņam tas ir jāpaveic un pēc tam jādodas revanša cīņā ar mani. Vai es paziņoju par savu atgriešanos ringā? Pagaidām nē. Redzēsim, kā dzīvē viss iegrozīsies, bet nekad neko nevar izslēgt,” noslēgumā sacīja Kļičko.

Iepriekš Fjūrijs septembra vidū pēc punktiem uzveica zviedru bokseri Oto Vallīnu. 31 gadu vecajam Fjūrijam uzvaru piešķīra visi trīs tiesneši un līdz ar to viņš joprojām savā profesionālajā karjerā ir nepārspēts – 30 cīņās izcīnītas 29 uzvaras un piedzīvots viens neizšķirts. 

Pēc šī mača bokseris bokseris pieņēmis lēmumu šķirties no sava trenera Bena Deivisona, ar kuru kopā viņš darbojās iepriekšējos divus gadus. Fjūrija tēvs Džons publiski kritizēja treneri Deivisonu, norādot, ka visai treneru komandai vajadzētu pamest darbu ar viņa dēlu.

Tikmēr 34 gadus Vailders 23. novembrī Lasvegasā ar nokautu pieveica Kubas atlētu Luisu Ortisu un saglabāja WBC čempiona jostu smagsvaros. Vailderam tā bija 42. uzvara 43 cīņās.

Savukārt Kļičko savu pēdējo cīņu aizvadīja pret Entoniju Džošua, kuram piekāpās 11. raundā ar tehnisko nokautu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par