Klīvlenda aizmaina nemiera cēlāju Porteru

22/01/2021 08:35

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Klīvlendas “Cavaliers” aizmainījusi nemiera cēlāju Kevinu Porteru. Viņš nonācis Hjūstonas “Rockets” komandā, bet pretējā virzienā uz “Cavs” nosūtīta nākotnes otrās kārtas drafta izvēle.

20 gadus vecais uzbrucējs tagad kļuvis par Rodiona Kuruca komandas biedru, informē medija ESPN apskatnieks Adrians Vodžnarovskis. Klīvlenda pēdējo dienu laikā meklēja variantus, lai atbrīvotos no Portera, kurš bija izcēlies ar neadekvātām darbībām ģērbtuvē.

Porters, kurš šajā sezonā personisku iemeslu dēļ laukumā nav devies, bija saniknots par to, ka viņa ģērbtuves skapīts tika atdots “Cavaliers” jaunieguvuma Torīna Prinsa rīcībā. Kā vēstīja “The Athletic” avoti, tad Porteram jaunais skapītis tika ierādīts blakus jaunajiem spēlētājiem, kuri ir tālākie rezervisti. Spēlētājs, reaģējot uz šīm pārmaiņām, sāka kliegt un pat mest ēdienu.

Tāpat ģērbtuvē ienāca vienības ģenerālmenedžeris Kobijs Altmens, kuram ar Porteru radās konflikts, kā arī jaunais basketbolists bija noskaņots kaujinieciski. Arī komandas galvenais treneris Džons-Blērs Bikerstafs dzirdēja konfliktu, atrodoties savā birojā un atzina, ka ir šokēts un sarūgtināts par notikušo.

Basketbolists iepriekšējā gada novembrī tika iesaistīts automašīnas avārijā. Viņš tika arestēts un apsūdzēts par nelikumīgu ieroča glabāšanu transportlīdzeklī, automašīnas nesavaldīšanu, kā arī par marihuānas uzglabāšanu. Visas šīs apsūdzības tika noraidītas.

Porteru 2019. gada NBA draftā “Cavaliers” izvēlējās ar 30. numuru. Iepriekšējā sezonā viņš, debitējot NBA, piedalījās 50 regulārā turnīra mačos, kuru laikā vidēji atzīmējās ar 10 punktiem, 3,2 atlēkušajām bumbām, kā arī 2,3 rezultatīvām piespēlēm.

Pieslēgties

Dienas fokusā

27/02/2021 22:52

Lieliskais “Jame” un “YEKINDAR” sniegums ļauj “Virtus.pro” iekļūt “IEM Katowice 2021” finālā

“IEM Katowice 2021” “CS:GO” turnīra finālu sasniegusi Mareka “YEKINDAR” Gaļinska pārstāvētā “Virtus.pro”. Latvietis jau otro dienu pēc kārtas demonstrēja fantastisku sniegumu, kas duetā ar komandas biedra Džami “Jame” Ali parādīto…