Klops: ČL ceturtdaļfinālā izteikti favorīti ir tikai “Barcelona” un “Bayern”

16/03/2018 18:16

Pēc UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfinālu pāru izlozes Vācijas futbola kluba Minhenes “Bayern” galvenais treneris Jups Heinkess to nosauca par sarežģītu, bet Anglijas vienības “Liverpool” stūrmanis Jirgens Klops savu komandu cīņā pret citu šīs valsts komandu Mančestras “City” neuzskata par favorīti.

“Tā ir sarežģīta izloze,” izteicās “Bayern” treneris Heinkess, kura vadītā komanda piektdien notikušajā UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla izlozē saņēma pretī spāņu vienību “Sevilla”. “Šo pretinieku pazīstu ļoti labi. Šī komanda ir uzvarējusi trīs UEFA Eiropas līgas turnīros pēc kārtas no 2014.gada, turklāt tā spēlē kulturālu un radošu futbolu.”

Heinkess arī pauda pārliecību, ka “Sevilla” kļuvusi krietni labāka aizsardzības aspektā.

Tikmēr “Bayern” uzbrucējs Tomass Millers izteicās, ka izloze ir laba, kā arī to par interesantu nosauca aizsargs Mats Hummelss, taču Havi Martiness un Davids Alaba bija piesardzīgi, sakot, ka ceturtdaļfinālā spēlēt pret “Sevilla” nebūs vienkārši.

Seviljas komandas galvenais treneris Vinčenco Montella pauda pateicību līdzjutējiem, kuri pēc viņa domām palīdzējuši viņa trenētajai vienībai aizkļūt līdz ceturtdaļfinālam. Jāpiebilst, ka “Bayern” un “Sevilla” UEFA klubu turnīru ietvaros savstarpēji tiksies pirmo reizi vēsturē.

Izloze saveda kopā divas angļu vienības. “Liverpool”, kas spēkosies ar premjerlīgas līderi Mančestras “City”, galvenais treneris Jirgens Klops noteica, ka viņa trenētā vienība nav ceturtdaļfinālu favorīte un par tādām uzskata tikai Minhenes “Bayern” un Spānijas grandu “Barcelona”.

“Šosezon Anglijas premjerlīgā Mančestras “City” vienreiz zaudējām un vienreiz to uzvarējām, tādēļ viņi noteikti pirms izlozes nedomāja, ka “Liverpool” būs parocīgākais pretinieks,” pauda Klops, “Protams, neesam šīs kārtas favorīti un par tādiem varu uzskatīt tikai “Bayern” un “Barcelona”, taču, paldies Dievam, tas ir futbols, un tajā neko nevar paredzēt.”

Talantīgais Mančestras “City” malējais uzbrūkošais pussargs Lerojs Sanē pauda pārliecību, ka viņa pārstāvētā komanda šosezon ir spēcīga. “Esam sapratuši Žuzeps Gvardiolas filozofiju un daudz progresējuši.”

Tāpat Sanē izteicās, ka katrs Čempionu līgas mačs ir īpašs un sarežģīts, tomēr viņš uzskata, ka “City” ir labas izredzes aizkļūt līdz finālam un uzvarēt, kas gan reizē būšot arī grūts uzdevums.

Šī gada UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfinālā būs iepriekšējās sezonas fināla dueļa atkārtojums, jo Spānijas klubs Madrides “Real” atkal tiksies ar Turīnas “Juventus” no Itālijas. Turīnas kluba direktors Pāvels Nedveds sacīja, ka pagājušās sezonas finālā “Juventus” labi nospēlēja tikai 45 minūtes, tomēr atzina, ka divu spēļu summā “Juventus” būs labākas izredzes pret titulēto Madrides vienību.

Savukārt “Real” direktors Emilijo Butragveņo ceturtdaļfināla izlozi nodēvēja par sarežģītu. “Mēs uzticamies mūsu komandai, kas jau pierādīja, ka spējīga uzvarēt Parīzes “Saint-Germain”. Pagājušajā sezonā spēlējām finālā un viens otru pazīstam perfekti.”

Tāpat ceturtdaļfinālā spēkiem mērosies Spānijas grands “Barcelona” un Itālijas vienība “AS Roma”. Romas kluba kapteinis Daniele de Rosi pauda, ka ceturtdaļfinālā ir iekļuvušas tikai labākās komandas. “Mums pretī stāsies, iespējams, spēcīgākais pretinieks, ko varējām saņemt, taču tāda ir izloze.”

Iepriekšējās sezonas UEFA Čempionu līgas finālā otro gadu pēc kārtas uzvarēja Madrides “Real”, kas izšķirošajā spēlē ar 4:1 sagrāva Turīnas “Juventus”, kas savukārt 2015.gadā finālā zaudēja “Barcelona” komandai.

UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināli notiks aprīlī, kamēr pusfināli – aprīļa un maija vidū. Turnīra fināls 26.maijā paredzēts Ukrainas galvaspilsētā Kijevā.