Klops: “Liverpool” nav favorīti uzvarai premjerlīgā

Jirgens Klops, sportazinas.com
Jirgens Klops | Foto: UEFA Champions League

UEFA Čempionu līgas čempionvienības “” galvenais treneris pavēstījis, ka savu komandu neuzskata par favorīti uzvarai Anglijas premjerlīgas turnīrā, par spēcīgāko uzskatot Pepa Gvardiolas trenēto Mančestras “City”.

“Būtu lieliski, ja mēs atkal varētu turēties tuvu “City” komandai – tā ir vienīgā iespēja viņus pārspēt. Jau šobrīd ir skaidrs, ka viņi arī šogad būs galvenie favorīti uzvarai turnīrā. Ar to mums problēmu nav. Jāatzīmē, ka viņi vienmēr ir pēc panākumiem izsalkuši,” sacīja Vācijas speciālists.

Aizvadītajā premjerlīgas sezonā triumfēja “City”, 38 spēļu kārtās sakrājot iespaidīgus 98 punktus, kamēr “Liverpool” atpalika tikai par vienu punktu.

“Nedomāju, ka viņi būtu sakrājuši 98 punktus, ja nesacenstos ar mums,” turpināja 52 gadus vecais Klops. “Tāpat jāatzīst, ka mēs nebūtu tikuši pie 97 punktiem, ja neskrietu viņiem pakaļ, un necenstos viņu apdzīt. Mēs sacentāmies visas sezonas garumā, izdarot viens uz otru spiedienu.”

Tāpat treneris atzinis, ka vēlas komandā palikt vismaz līdz 2020.gadam, kad noslēdzas viņa līgums. “Nedošos prom, kamēr man nebeigsies līgums. Tā ir mana vēlēšanās, tādēļ mums arī ir līgums. Mums ir pietiekami daudz laika, lai vienotos par jaunu kontraktu. Nav nekādas nepieciešamības to darīt tagad. Vēl trīs gadi – šobrīd nav īstais brīdis uztraukties.”

“Kluba vadībai patīk tas, ko es daru,” turpināja Klops. “Bet man patīk tas, ko dara viņi. Mīlu savu komandu, esmu pilnībā atdevies tai.”

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par