Klops: Mūsu sniegums nebija tāds, lai cerētu uz brīnumu

16/03/2023 10:27
Jirgens Klops

Pēc zaudējuma UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla atbildes spēlē viesos Madrides “Real” futbolistiem, angļu kluba “Liverpool” galvenais treneris Jirgens Klops atzina, ka tālāk tikusi labākā komanda.

Jau vēstīts, ka spāņu granda “Real” futbolisti, turpinot pērn izcīnītā čempiontitula aizstāvēšanu, trešdien astotdaļfināla atbildes mačā savā laukumā ar rezultātu 1:0 (0:0) pārspēja “Liverpool”, divu spēļu summā triumfējot ar 6:2.  Madrides vienības vārtus spēles 79.minūtē guva Karims Benzemā, kurš raidīja bumbu viesu vārtos pēc Vinisiusa Žuniora piespēles.

“Mūsu sniegums nebija tāds, lai cerētu uz brīnumu,” pēc zaudējuma atzina Klops. “Madrides “Real” bija labāka komanda. Tā, ka tālāk tika pareizā vienība. Ja gribi cerēt uz brīnumu [atspēlēšanos no trīs vārtu deficīta], ir jāspēlē labāk par pretiniekiem.” “Real” šī bija 300.spēle savā laukumā UEFA Čempionu līgā.

“Man patika, kā spēlēja komanda,” par saviem padotajiem izteicās “Real” galvenais treneris Karloss Ančeloti. “Spiholoģiski, kad tev ir trīs vārtu pārsvars var sanākt nolaist latiņu zemāk. Bet mēs to šodien nedarījām. Tas priecē.” UEFA Čempionu līgas pamatturnīrā spēlēja 32 komandas. Katras apakšgrupas divas labākās komandas iekļuva astotdaļfinālā, bet trešo pozīciju ieguvējas sezonu turpināja UEFA Eiropas līgas izslēgšanas turnīrā.

Ceturtdaļfinālā iekļuvušas “Real”, itāļu “AC Milan”, Milānas “Inter” un “Napoli”, angļu Mančestras “City” un Londonas “Chelsea”, Minhenes “Bayern” no Vācijas un portugāļu “Benfica”. Ceturtdaļfināļa un pusfināla izloze notiks rīt. 2021./2022.gada sezonas sacensību finālā Parīzē Madrides “Real” ar 1:0 pārspēja “Liverpool”. Šosezon fināls plānots 10.jūnijā Stambulā, Turcijā.