Klops: Paldies Dievam.. Manā rīcībā ir tiešām laba komanda

Vakar vakarā Anglijas Premjerlīgas 23. kārtas ietvaros spēli aizvadīja turnīra tabulas augšgala vienības ”” un ”Manchester City”. Mančestra līdz šim 22 spēlēs nebija zaudējusi ne reizi, bet vakar piedzīvoja pirmo neveiksmi šajā sezonā, zaudējot Liverpūlei 3:4.

Liverpūle bez nesen pārdotā Filipes Koutinju un bez komandas jaunpienācēja, dārgākā aizsarga pasaulē, kurš ir savainots – Virdžila van Daika – uzvarēja spēcīgo ”City”. Mančestrai arī bija savainotie spēlētāji Vensāna Kompanī un Gabriela Žezusa izskatā.

Uzvarētāju komandas sastāvā vārtus guva Alekss Oksleids-Čemberleins, Robertu Firminu, Sadio Manē un Mohameds Salāhs. Otrajā puslaikā neilgu laiku rezultāts vēstīja pat 4:1 par labu Liverpūlei, tomēr Mančestra, pateicoties Leroja Sanē, Bernardo Silvas un Ilkaja Gundogana vārtiem, rezultāta starpību sadeldēja līdz 3:4.

Liverpūles galvenais treneris Jirgens Klops pēc spēles izteicās, ka ir ļoti, ļoti laimīgs par izcīnīto uzvaru: ”Cienu pretinieku komandas kvalitāti. Jūs redzat, ko viņi var izdarīt. Ir nepieciešama ļoti laba komanda, lai uzvarētu tik spēcīgu pretinieku un, paldies Dievam, man tāda ir.”

”Man bija prieks skatīties abu komandu spēli,” turpināja Klops, ”Tā bija jauka reklāma Premjerlīgai – visa pasaule skatījās šo maču.” Klops piebilda, ka spēles ritējumu interesantāku padarīja stiprais vējš, kas ietekmēja abu komandu spēli.

Klopa komanda spēles laikā neatkāpās no sava uzbrūkošā futbola un, neskatoties uz to, ka pretī stājās vārtu mašīna Mančestra, nekautrējās daudz uzbrukt. Rezultātā Klops izcīnīja piekto uzvaru pār kādu no Žuzepa Gvardiolas trenētajām vienībām. Vācu futbola eksperts ir vienīgais treneris pasaulē, kurš piecas reizes ir uzvarējis Gvardiolu. Tuvākais Klopa sekotājs ar četrām uzvarām ir Žuzē Mourinju.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par