Klops par “Chelsea” tēriņiem: Bez sava advokāta neko neteikšu

03/02/2023 14:50
Nokopēts
Jirgens Klops

Anglijas premjerlīgas kluba “Liverpool” galvenais treneris Jirgens Klops kluba preses konferencē jokojis, ka viņam būtu nepieciešams advokāts, lai paustu viedokli par Londonas “Chelsea” tēriņiem transfēru tirgū.

“Chelsea” jaunā īpašnieka Toda Bolija vadībā gan pērn vasarā, gan šoziem nav skopojusies ar naudu, kopā iztērējot aptuveni 672 miljonus eiro. Kā pēdējais ievērojamais darījums notika ziemas transfēru perioda pēdējā dienā – 31. janvārī -, kad “Chelsea” par kluba un premjerlīgas rekordsummu (121 miljons eiro) no Lisabonas “Benfica” iegādājās argentīniešu talantu Enso Fernandesu.

Ja “Liverpool” ar lielu aktivitāti nav izcēlusies, janvārī veicot tikai vienu darījumu, tad Londonas kluba darbības pats Liverpūles kluba stūrmanis Klops nespēja izskaidrot. “Bez sava advokāta neko neteikšu. Šo biznesa daļu es nesaprotu, ko tu vari un nevari darīt. Protams, [“Chelsea” iztērētās summas] skaitlis ir liels, taču ar spēlētājiem, ko viņi piesaistīja, nebija tā, ka nesapratu, ko viņi dara. Viņi visi ir labi spēlētāji, ļoti labi spēlētāji. No tāda skatupunkta raugoties viņus apsveicu. Bet nesaprotu, kādā veidā viņi to paveikuši [ņemot vērā “Financial Fair-Play” noteikumus]. Neesmu īstais, kurš to izskaidros,” sacīja Klops.

Gan “Liverpool”, gan “Chelsea” aizvada visai neveiksmīgu sezonu premjerlīgā. Ja liverpūlieši šobrīd turnīra tabulā ieņem vien devīto vietu, tad londonieši atrodas vēl par pozīciju zemāk.

Oficiāli: “Chelsea” par premjerlīgas rekordsummu iegādājas PK labāko jauno spēlētāju

“Chelsea” turpina “mētāties” ar naudu un veic septīto darījumu ziemas transfēru periodā

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām