Klops pēc līguma beigām ar “Liverpool” plāno paņemt pauzi un doties atpūtā

Jirgens Klops, sportazinas.com
Jirgens Klops | Foto: BBC

Anglijas premjerlīgas futbola komandas “” stūrmanis 2022.gadā, kad noslēgsies viņa līgumsaistības ar klubu, plāno doties atpūtā.

52 gadus vecais Klops “Liverpool” komandas vadību pārņēma 2015.gadā, noslēdzot trīs gadu līgumu, kas vēlāk tika pagarināts līdz 2022.gadam.

“Tas būtu jāapsver, lai arī man ir gana daudz enerģijas. Man ir tikai viena problēma – vēlos visu vai neko. Kurš gan šodien var pateikt, vai turpmākajos trīs gados varēs sasniegt visu?” sarunā ar Vācijas žurnālu “Kicker” teica speciālists.

“Ja es sapratīšu, ka nespēju sasniegt visu ko vēlos, paņemšu gada pauzi, kuras laikā izlemšu savu nākotni. Tomēr ticu, ka mans enerģijas līmenis tobrīd jau atkal būs pietiekami augsts, lai turpinātu darīt to, ko es vēlos,” uzsvēra Klops.

Tai pat laikā Klops arī neslēpa savas pretenzijas pret futbola aprindās izskanējušo nākotnes plānu – Superlīgas ieviešanu, kurā startētu visi vadošie Eiropas klubi.

“Futbolā jau ir viens lielisks produkts – UEFA Čempionu līga. Tāpat uzskatu, ka manam klubam nevajadzētu būt izsētam. Kāpēc vispār vajadzīgi izsētie klubi? Lai desmit gadus pēc kārtas finālā tiktos Madrides “Real” un “Liverpool”?” retoriski vaicāja speciālists.

Klops aizvadītajā sezonā jau otro gadu pēc kārtas aizveda “Liverpool” līdz UEFA Čempionu līgas finālam, kurā arī izdevās triumfēt, bet pirms mēneša viņa vadītā komanda uzvarēja UEFA Superkausa izcīņā.

Tikmēr iepriekšējo premjerlīgas sezonu “Liverpool” noslēdza otrajā vietā, par punktu atpaliekot no Mančestras “City”. Zīmīgi, ka “Liverpool” izcīnīja 97 punktus, kas līdz šim bijis vislielākais punktu skaits, ko kāds klubs spējis sakrāt, neizcīnot čempionāta trofeju.

Savukārt šīs sezonas mērķis esot uzvara visos iespējamos turnīros.

“Vēlos uzvarēt kā traks, tomēr ne par katru cenu. Par veiksmīgu sezonu varu nosaukt to, kurā izdevies sasniegt maksimumu. Taču, kas tas būs šogad, protams, es nemāku vēl teikt. Nevaru ignorēt citu komandu augstvērtīgo spēli,” piezīmēja Klops. “Diemžēl “City” nerada iespaidu, ka viņiem būtu apnicis futbols.”

“Liverpool” šo sezonu iesākusi perfekti, trijās spēlēs izcīnot trīs panākumus, kas dod pirmo vietu čempionāta tabulā. Pirmajā sezonas mačā ar rezultātu 3:1 uzvarēta titulētā Londonas “Arsenal” komanda.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par