Klops pēc zaudējuma pret “Real: Ja pret tādu komandu spēlē pasīvi, tiec sodīts

22/02/2023 10:53
Jirgens Klops

Anglijas premjerlīgas futbola kluba “Liverpool” galvenais treneris Jirgens Klops pēc vienības zaudējuma 2:5 (2:2) UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla pirmajā spēlē spāņu grandam Madrides “Real” atzina, ka spēles sākums bijis ideāls, tomēr komanda nespēja noturēt iegūto pārsvaru.

“Sākums bija satriecošs,” pēc spēles teica Klops. “Tas bija perfekts, tieši tāds kā vēlējāmies spēlēt, radot pretiniekiem problēmas pa visu laukumu.

“Kopumā viss pirmais puslaiks bija labs, ja neskaita zaudētos vārtus,” norādīja vācu speciālists. “Pēc pirmajiem zaudētajiem vārtiem kļuvām pasīvāki, vairs nesedzām pretiniekus pa visu laukumu. Ja pret tādu komandu kā “Real” spēlē pasīvi, tiec sodīts.”

“Nezinu, vai pie pirmajiem vārtiem otrajā puslaikā bija noteikumu pārkāpums, taču tiesnesis vārtus ieskaitīja un arī mūsu aizsardzība nebija laba,” turpināja Klops. “Pie 2:3 vairs nespējām atgriezties spēlē, viņi [“Real”] guva pārliecību par saviem spēkiem un iesita vēl divus lieliskus vārtus. Tā tas ir. Zinām, ka zaudējām ar 2:5, tomēr arī man ir ko paņemt no šīs spēles.”

Atbildes spēle Madridē tiks aizvadīta 15.martā un nākamajā kārtā iekļūs uzvarētājs divu spēļu summā. Iepriekšējās sezonas finālā “Real” liverpūliešus uzvarēja ar rezultātu 1:0, vienīgos vārtus gūstot Vinisusam. Abas komandas par trofeju cīnījās arī 2018.gadā un arī tajā mačā uzvarēja madridieši.

“Real” izrāpjas no bedres un parāda savu uzbrukuma jaudu pret “Liverpool”