Klops prognozē, cik komandas cīnīsies par nākamās sezonas premjerlīgas čempiontitulu

Jirgens Klops, sportazinas.com
Jirgens Klops | Foto: "Liverpool"

Par nākamās sezonas Anglijas premjerlīgas titulu cīnīsies Londonas “Chelsea”, “Liverpool”, kā arī abas Mančestras pilsētas vienības “City” un “United”, paredz čempiones treneris .

Jau ziņots, ka “Liverpool” komanda ceturtdien neklātienē nodrošināja Anglijas futbola premjerlīgas čempiones titulu, tronī atgriežoties pēc 30 gadu pārtraukuma. Priekšlaicīgi svinēt uzvaru vietējā čempionātā palīdzēja Mančestras “City”, kas 1:2 piekāpās Londonas “Chlesea”.

Sarunā ar vietējiem medijiem Klops arī nevairījās ielūkoties nākamajā sezonā. Vācu speciālists jau tagad zināja teikt, ka par nākamo čempiontitulu cīņā iesaistīsies ne vien “Liverpool”, bet arī “City”, “United” un “Chelsea”.

“Redzam, ka “United” ir sasparojusies. Cilvēki domāja, ka komanda jau ir norakstīta, taču redzam kādu pienesumu sniedz divi spēlētāji. Nedomāju, ka nākamajā sezonā komanda būs sliktāka,” pauda Klops. “Tāpat aiz stūra ir arī “Chelsea”.”

“Skaidrs, ka cīņa nebūs tikai starp mums un “City”. Iepriekšējos divos gados līgas galvgalī bija “City” un “Liverpool”, bet vēl iepriekšējos piecos “City”.”

Ceturtdien Mančestras “City” savā stadionā uzņems čempioni “Liverpool”, un jau iepriekš šajā nedēļā mājinieku vienības galvenais treneris Žuzeps Gvardiola norādīja, ka viņa kluba futbolisti piedalīsies ierastajā goda sardzē, kurā ar aplausiem caur spēlētāju aleju tiek pavadīta līgas uzvarētāja.

Anglijas premjerlīgas līdere “Liverpool” 31 spēlē iekrājusi 86 punktus, otrā ar 63 punktiem ir Mančestras “City”, bet tālāk ar 55 un 54 punktiem seko Lesteras “City” un Londonas “Chelsea”, kas aizvadījušas 32 mačus. Aiz pirmā četrinieka ar 52 punktiem 32 dueļos ir Mančestras “United” un Vulverhemptonas “Wanderers”.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par