Klubs no Apvienotajiem Arābu Emirātiem uzsācis pārrunas par dalību KHL

Potenciālais klubs no Apvienoto Arābu Emirātu pilsētas Dubaijas aizvadījis pārrunas ar Kontinentālās hokeja līgas () vadības par pievienošanos turnīŗam, sarunā ar “Sport Express” atklājis krievu biznesmenis un AAE hokeja federācijas vadītājs Vladimirs Burduns.

“Ir svarīgi, lai komanda tiktu izveidota konkurētspējīga arī starptautiskajā līmenā, lai tā varētu sacensties ar Eiropas labākajiem klubiem. Mūsu prioritāte ir paplašināties Āzijas virzienā, lai KHL varētu spēlēt klubi no Uzbekistānas, Turkmenistānas un Gruzijas, kas piesaistītu augstas klases jaunos spēlētājus no Eiropas un Krievijas. Klubiem ir jāattīstās un jāspēlē pēc tam KHL, tādējādi hokejs AAE attīstītos arī starptautiski,” sacīja Burduns.

Tāpat Burduns atklājis, ka jau ir runājis ar vairākiem KHL Ziemeļamerikas leģionāriem, kas pauduši gatavību pārcelties uz AAE, ja rastos tāda iespēja.

Potenciālais laiks, kad klubs no Dubaijas varētu pievienoties KHL, tiek minēts 2021. gads, bet līdz tam jau ir ieplānots uzcelt jaunu un mūsdienīgu arēnu, kas varētu uzņemt 12 tūkstošus skatītāju.

Jāpiebilst, ka iepriekš KHL vadība publiski paudusi iniciatīvu, ka līgai būtu jāpievienojas arī kādiem klubiem no Šveices, Lielbritānijas, Francijas un Zviedrijas.

Aizvadītajā KHL sezonā piedalījās 25 klubi no Krievijas, Latvijas, Baltkrievijas, Kazahstānas, Ķīnas, Slovākijas un Somijas.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par