Klubu vadītāji vēlas, lai tiktu mainīti NBA līgumu slēgšanas noteikumi

Markuss Moriss, sportazinas.com
Markuss Moriss Foto: NBA

Jau vēstījām, ka Nacionālās basketbola asociācijas () klubs Sanantonio “Spurs” bija panacis vienošanos ar brīvo aģentu spēka uzbrucēju Markusu Morisu, bet basketbolists pēdējā brīdī pārdomāja, lai pievienotos Ņujorkas “Knicks”.

Tika ziņots, ka Moriss jau licis parakstu uz līguma ar Teksasas klubu, tomēr NBA noteikumi paredz, ka basketbolistam ir sešas dienas laika pēc līguma parakstīšanas no tā atteikties. Moriss tomēr atteicies no 20 miljonu vērta līguma par divām sezonām “Spurs” rindās, piekrītot viena gada uz 15 miljonu piedāvājumam no “Knicks”.

Tāpat tiek ziņots, ka pirms “Spurs” piedāvājuma apstiprināšanas, Moriss atteicies no trīs gadu 41 miljona ASV dolāru vērta piedāvājuma no Losandželosas “Clippers”.

Lielākajā daļā darījumu basketbolisti un viņu pārstāvi neizmanto iespēju pēkšņi atteikties no jau parakstītā līguma, tomēr arī iepriekšējā vasarā divos gadījumos spēlētāji izmantoja atteikt komandai ar kuru jau bija vienojušies.

Saspēles vadītājs Jogi Ferels atteicās no jau parakstīta līguma ar Dalasas “Mavericks”, bet Nemanja Bjelica atteicās no Filadelfijas “76ers” piedāvājuma: abi basketbolisti parakstīja lielākus līgumus ar Sakramento “Kings”.

Kā ziņo ESPN, tad virkne NBA komandu funkcionāri ir neapmierināti, ka jau parakstīti basketbolisti var pārdomāt, vēl saņemot piedāvājumus no citām vienībām. Ģenerālmenedžeri vēlas, lai sešu dienu “pārdomāšanas” termiņš tiktu samazināts.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par