Kļūdas vairs netiks piedotas – Merzļikina pārstāvētā “Blue Jackets” atlaiž ģenerālmenedžeri

15/02/2024 16:49
Nokopēts
Jarmo Kekalainens

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Kolumbusas “Blue Jackets” atlaidusi ģenerālmenedžeri Jarmo Kekalainenu, ziņo klubs.

Kamēr netiks atrasts aizvietotājs, ĢM pienākumus pildīs kluba prezidents Džons Deividsons kopā ar hokeja operāciju menedžmenta komandu. “Viena no grūtākajām dienām manā karjerā, jo Jarmo ir mans draugs, cilvēks, kuri es ļoti respektēju un kurš izdarīja daudzas labas lietas, esot šeit,” teica Deividsons. “Kluba rezultāti nebija labi un ir pienācis laiks, lai iegūtu svaigu skatu,” uzsvēra “Blue Jackets” prezidents.

Kekalainens par “Blue Jackets” ģenerālmenedžeri kļuva 2013. gada februārī. Iepriekšējās 11 sezonās komanda piecas reizes iekļuva “play-off” turnīrā, tikai vienu reizi spējot pārvarēt pirmo kārtu.

Pēdējos gados somu speciālists tika kritizēts par kļūdainiem lēmumiem, kuri noveda pie tā, ka “Blue Jackets” kļuvusi par vienu no NHL pastarītēm. Kā vienu no šādiem lēmumiem min arī ilgtermiņa līguma noslēgšanu ar Elvi Merzļikinu, kas krietni apgrūtina viņa aizmainīšanu.

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām