Kļuškins nāk uz maiņu un palīdz “Sūduva” uzvarēt

12/08/2020 23:14

Latvijas futbola pussargs Gļebs Kļuškins trešdien Lietuvas A līgas spēlē iesaistījās no rezervistu soliņa, kamēr viņa un arī Valērija Šabalas pārstāvētā Marijampoles “Sūduva” izcīnīja uzvaru.

“Sūduva” savā laukumā ar 2:0 (0:0) uzvarēja Viļņas “Žalgiris”.

Šabala šajā mačā laukumā nedevās, bet Kļuškins uz zālāja pirmos soļus spēra jau kompensācijas laika otrajā minūtē.

Pēc neizšķirta pirmajā puslaikā “Sūduva” komandai spēles rezultātu izdevās atklāt vien 72.minūtē, kad 1:0 panāca Semirs Kerla. Uzbrucējs savus un arī komandas otros vārtus guva, kad spēles pamatlaikā bija atlikusi viena minūte.

Kerla abus savus vārtus guva, sitot ar galvu no tuvas distances.

Pēc 15 spēlēm “Sūduva” ar 35 punktiem ir čempionāta līdervienība, bet Viļņas klubam ir par trim punktiem mazāk. Trešo pozīciju ar 25 punktiem 14 dueļos ieņem Kauņas “Žalgiris”.

A līgā šajā sezonā spēlē sešas komandas, kas aizvadīs vien 20 spēļu turnīru 30 maču vietā.