Kļuškins un Šabala izcīna otro vietu Lietuvas čempionātā

14/11/2020 18:18
Valērijs Šabala

Lietuvas A līgas sezonas pēdējā spēlē Marijampoles “Sūduva”, kurā spēlē arī Valērijs Šabala un Gļebs Kļuškins, Viļņā zaudēja “Žalgiris” vienībai un izcīnīja sudraba medaļas.

“Sūduva” viesos piekāpās “Žalgiris” ar 0:3 (0:2).

Vārtus 13.minūtē ar 11 metru soda sitienu guva Igo Videmons, un četras minūtes vēlāk izcēlās Andrija Kaludjerovičs.

63.minūtē Videmons izcēlās arī no spēles, gūstot savus otros vārtus mačā un būtībā atrisinot uzdevumu par Lietuvas čempionāta uzvarētājiem.

Šabala devās laukumā 60.minūtē, kamēr Gļebs Kļuškins bija pieteikumā, bet laukumā neizgāja.

A līgā pēc 20 spēļu kārtām Viļņas “Žalgiris” sakrāja 45 punktus, bet “Sūduva” finišēja ar diviem punktiem mazāk. Trešais ar 38.punktiem bija Kauņas “Žalgiris”.

Spēle bija jāaizvada jau 31.oktobrī, bet Covid-19 karantīnas dēļ tā notika divas nedēļas vēlāk.

Šosezon “Sūduva” palika soli no uzvaras arī Lietuvas kausa finālā, kur pamatlaikā spēlēja neizšķirti 1:1 “Panevežys” vienību, bet pēcspēles soda sitienu sērijā piekāpās ar 5:6.