Kļuvis zināms, cik UFC karjeras laikā nopelnījis Nurmagomedovs

Habibs Nurmagomedovs
Habibs Nurmagomedovs | Foto: UFC

Karjeru noslēgušais “Ultimate Fighting Championship” () cīkstonis septiņu gadu laikā nopelnījis 9,5 miljonus ASV dolāru (ap 8,03 miljoniem eiro).

Jau ziņots, ka vakar cīņā par čempiona titulu vieglajā svara kategorijā uzvaras laurus plūca Nurmagomedovs (29-0), kurš otrajā raundā ar žņaugšanas paņēmienu uzveica Džastinu Geidži (22-3). Uzreiz pēc cīņas Krievijas pārstāvis paziņoja, ka viņš oktagonā vairs nedosies.

Savu pirmo cīņu UFC pasākuma ietvaros Krievijas pārstāvis aizvadīja 2012. gada janvārī, pieveicot Irānas cīkstoni Kamālu Šalorusu, par to nopelnot 23,5 tūkstošus dolāru – no tiem desmit tūkstoši bija par pašu cīņu, bet vēl 13,5 – bonuss. Karjeras gaitā viņa honorāri pieauga, un par katru no iepriekšējām divām cīņām Habibs nopelnīja pa trīs miljoniem dolāru un vēl pa 90 tūkstošiem dolāru bonusos.

Jāatzīmē, ka šajās summās nav pieskaitīti bonusi no televīzijas un procents no maksas translāciju pārdošanas. Iepriekš ārzemju medijos izskanēja informācija, ka krievu cīkstonis ar dueli pret Geidži kopā nopelnīja 10 miljonus ASV dolāru, kas nozīmē, ka honorāra lielākā daļa nāk tieši no televīzijas naudas.

UFC karjeras laikā Nurmagomedovs aizvadījis 12 cīņas, uzvarot visās no tām. Kopā Nurmagomedovs piedalījies 29 cīņās, karjeru noslēdzot bez zaudējumiem.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par