“Knicks” apskatnieks izvērtē kluba visu laiku labākās drafta izvēles un Porziņģi neiekļauj pat TOP 6

Adams Silvers, Kristaps Porziņģis, sportazinas.com
Foto: NBA

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Ņujorkas “Knicks” apskatnieks Maiks Vakaro izvērtējis kluba visu laiku labākās drafta izvēles, taču latvieša Kristapa Porziņģa izvēli viņš nav iekļāvis pat labāko sešiniekā.

Vakaro izcēlis 25 veiksmīgākās “Knicks” drafta izvēles, Porziņģi iekļaujot tikai astotajā vietā. Viņš gan uzskata, ka 2015. gadā, kad liepājnieks tika izvēlēts, “Knicks” labāku basketbolistu konkrētajā draftā iegūt nevarēja.

Pirmajā vietā Vakaro izcēlis kluba leģendu Patriku Jūingu, kurš ar pirmo numuru tika izraudzīts 1985. gadā. Apskatnieks Jūinga izvēli uzskata par vienīgo perfekto kluba vēsturē.

Aiz Jūinga seko Bils Kartraits (3. numurs, 1979), Marks Džeksons (18. numurs, 1987), Maikls Rejs Ričardsons (4. numurs, 1978), Dīns Memingers (16. numurs, 1971), Hjūberts Deiviss (20. numurs, 1992), Deivids Lī (30. numurs, 2005), bet tikai astotais ir Porziņģis, kuru 2015. gadā izvēlējās ar ceturto numuru.

Šogad “Knicks” ir paredzēta trešā drafta izvēle un sagaidāms, ka klubs izvēlēsies Djūkas Universitātes uzbrucēju Rovanu Beretu. Līdz šim gan izskanējušas arī baumas, ka “Knicks” pirmās kārtas izvēli varētu arī aizmainīt.

Savukārt Porziņģis pēc trīs sezonām “Knicks” ir nonācis Dalasas “Mavericks” paspārnē, uz kuru viņš tika aizmainīts šī gada sākumā. Basketbolists maiņu esot vēlējies pats.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par