“Knicks” atbild uz Porziņģa izteikumiem, “iedzeļot” ar TV grafiku

Kristaps Porzingis Sportazinas.com
Foto: NY Knicks

Latvijas basketbola superzvaigzne Kristaps Porziņģis pametis Ņujorkas “Knicks” vienību, veltot organizācijas vadības virzienā zināmu kritikas devu. Sportists jau iepriekš neslēpa, ka no kluba menedžmenta sagaida ambiciozākas darbības.

Arī pēc sevis aizmainīšanas, izmantojot sociālos tīklus, Kristaps pauda viedokli, ka Ņujorka ir pelnījusi, ko labāku.

Kamēr virkne ekspertu uzskata, ka šobrīd savainotā liepājnieka attieksme ir pamatota, daudzi nepiekrīt, norādot, ka arī Porziņģis pret kluba vadību izturējies augstprātīgi. Jau pēc savas pirmās sezonas, kad kluba prezidents vēl bija leģendārais Fils Džeksons, Porziņģis neieradās uz pēcsezonas tikšanos, saceļot vētru mediju vidē.

Zīmīgi, ka uz tikšanos devās pat Karmelo Entonijs, kuram bija izteikti sliktas atttiecības ar Džeksonu. Šādi gadījumi ir ļoti reti, kad basketbolisti atļaujas šādas tikšanās neapmeklēt, tomēr, arī pēc Džeksona aiziešanas no “Knicks”, un jauna menedžmenta nolīgšanas, Porziņģa un vadības attiecības uzlabojās tikai minimāli.

Liepājnieks vēlējās, lai komanda cīnītos par uzvarām jau tagad, izvirzot augstus mērķus, tomēr realitāte ar vēlamo ievērojami atšķīras.

Vairāki Ziemeļamerikas mediji aizvadītajā nedēļā vēstīja, ka Porziņģa nokļūšana Dalasas “Mavericks” nometnē ir viņa paša iniciatīva, jo viņš vēlējies tikties ar “Knicks” vadību, lai pārrunātu nākotnes perspektīvas, bet saruna noslēgusies ar to, ka Kristaps pieprasījis sevis aizmainīšanu. Vēlāk vienības ģenerālmenedžeris Skots Perijs atklāja, ka komanda nevēlējās uzņemties risku, paturot komandā spēlētāju, kurš Ņujorkā patiesībā nevēlas būt.

Ņujorkas “Knicks” piederošajā TV kanālā “MSG Network” šodien parādījās interesanta grafika par Dalasas “Mavericks” jaunpienācēju. Porziņģa spēlētāja “kartiņa” vēstīja par ierastām lietām: viņa pēdējo divu sezonu statistiku. Tomēr arī tika norādīts uz viņa neierašanos uz tikšanos ar kluba vadību pirmajā sezonā… To noteikti var traktēt kā neslavas celšanu.

“New York Daily News” respektablais basketbola apskatnieks Stefans Bondijs piebilda: “”Knicks” saka, ka tas nav nekas personīgs un viņi necenšas Porziņģim celt neslavu, bet šāda grafika tikko parādījas viņu televīzijā.”

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par