Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) klubs Ņujorkas “Knicks” noraidījis Hjūstonas “Rockets” piedāvājumu saņemt saspēles vadītāju Krisu Polu, vēsta “The Ringer” apskatnieks Kevins O’Konors.
Jau vēstīts, ka “Rockets” komandā valda lielas nesaskaņas, jo nespēj sadzīvot vienibas līderi Džeimss Hārdens un Kriss Pols, bet ar kluba vadību labas attiecības vairs nav komandas galvenajam trenerim Maikam D’Antoni.
Komanda gaidāmajā starpsezonā nevarēs piesaistīt skaļus brīvos aģentus, jo tam pietrūkst vietas zem algu griestiem.
Kā risinājums izskanējis konfliktējošā Pola aizmainīšana. 34 gadus vecajam saspēles vadītājam ir spēkā esošs līgums vēl uz trīs nākamajām sezonām, bet algā Teksasas komanda viņam izmaksās 124 miljonus dolāru.
“Knicks” zem algu griesitiem ir ļoti daudz vietas, tādēļ “Rockets” mēģinājuši Polu piedāvāt Ņujorkai, pretī principā neprasot neko, tomēr “Knicks” pieredzes bagātais un dārgais basketbolists nav bijis vajadzīgs. Tiek ziņots, ka “Rockets” sastāvam vēlas pievienot Džimiju Batleru, kurš iepriekšējā sezonā pārstāvēja Filadelfijas “76ers”.
Savukārt brīvais aģents Als Horfords ir tuvu, lai pārietu uz Kristapa Porziņģa pārstāvēto Dalasas “Mavericks” komandu, kaut interese par Bostonas “Celitcs” pametušo centru ir arī abās Losandželosas komandās.
“Pārbūve” Ņujorkā turpinās: Bez Porziņģa, bez Ziona, bez Duranta..
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu